İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Siteme Reklam Alıyorum..

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce açtığım forum siteme reklam almak istiyorum.Site Oyunlar-Oyun Yapım-Programlama,Web Programlama Üzerine.Forum sürekli gelişiyor,üye sayısı,konu sayısı,mesaj sayıları sürekli artıyor ve PageRankda gittikçe düşüyor,1-2 güne kadar ucuz fiyata reklam vermek isteyen varsa özel mesajdan bana ulaşsın,fiyat daha belli değildir reklam vermek isteyen kişi ömden ne kadar verebileceğini belirtsin,sitenin geliştiğine ve aktif olduğuna www.pegason.net adresinden bakabilirsiniz,açılalı daha 1 ay oldu.

Reklam forumun üst ve alt ksımlarında olacak,reklamlar heryerde gözüküyor,Reklam Banner olarak alınabilir,boyutlar 468X60.

NOT:Ayrıca reklamınızı tanıtan bir mesaj forumdaki her üyeye özel mesaj olarak yollanacaktır.

İyi Forumlar.. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5