İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum sitemi nasıl büyütebilirim? -Yükseliş?

Baypars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bundan 5-6 ay önce forumumu kurdum. Güzel bir domain buldum. Ben bunu büyütmek istiyorum.

Yani online olan üyeler, ziyaretçi akını vs..

Forumuma 1 kaç moderatör aldım ve onlarla konu açıyoruz.

Bir yazılım firmasından adam gelip bir photoshop konusu açtı. Ve birden yükselmeye başladık. Daha sonra bir kaç yazılım programı daha paylaştı ve onlarda tutuldu. Photoshop konusunda 1.sayfada ve ilk sırada çıkmıştık. Sonra yavaş yacaş düştü. Şimdik 3-4. sayfalardayız.

Forumumda en çok okunanlar kısmı;
rz3vd.jpg

Ben bu forumu büyültmek istiyorum. Yardımcı olabileceklere Süper moderatörlük verebilirim full yetkili.

Mobil ödeme olarak konu açaçak kişiler varsa onlarlada görüşebilirim.

Ortaklık teklif edenlere görüşebilirim.

Ama şunu söyliyeyim domainim bir forum için o kadar çok güzel yakışıyorki bu yüzden forum açtım.

Bence 5-6 aylık bir forum için ben biraz iyi gitmişim?

Arkadaşlar lütfen yardım ediniz. Ben forumumu büyültmek ve online üyeler görmek istemekteyim. Yardımlarınızı lütfen esirgemeyin..

Sizlerin cevaplarını bekliyorum.

Forum adresim; neariyordunuz.com

Eğer reklama giriyorsa forum adresini siliniz. Silinirse isteyenlere forum adresini PM atabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5