İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sitemize Moderatör ( Uploaderlar ) Aranıyor..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Lütfen Konuyu Dikkatli okursanız Sevinirim Kocamanda yazdım :D

REFİMDEN ÜYE OLUP PAYLAŞIM YAPAR İSENİZ MODERATÖRLÜK VERİLECEK BİR BÖLÜM KENDİSİNE VERİLECEK.

AKVA arkadaşımız ile anlaşılmıştır ve Moderatörlük eklenmiştir Türkçe Müzik Alanında Paylaşım yapacaktır.!

Film Ve Diger Müzik alanında İstekler olursa Paylaşım Yapmak İsteyen Arkadaşlar Başvursun bana Ama lütfen yeniden diyorum .

Sonradan bana Ben Refinden üye olamam Benim başak Üyelim var şunum var bunum Var demeyin arkadaşlar.!

Hayırlı Günler Super Moderatörler Ve Moderatör Alımları Devam Etmektedir..!

Ekleme: Sevgili Arkadaşlar Film Download Bölümü ( HoffnungTR Resul Coşkun ) Arkadaşımıza Verilmiştir Hayırlı Ugurlu Olsun.

Diğer Müzik Ve Diger Boş Olan Yerlere Moderatör Alımları Devam Etmektedir..!

Ekleme: HoffnungTR Resul Coşkun İle Film Download Kısmı Verilmiştir Hayırlı Olsun Her İki tarafa.

Arkadaşlar Diger Music ve Boş Yerlere Moderatör Alımları Devam Etmektedir..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Arkadaşlar Konumuz Günceldir :) Bekliyoruz devam etmektedir :D

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz Günceldir arkadaşlar Alımlar Devam etmektedir..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konumuz Günceldir..! Bekliyoruz Arkadaşlar..!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Alımlar devam etmektedir ? film kısmına ve diger birçok kısıma alım devam etmektedir ? isteyen arkadaşlar gelsin yardımcı olayım :)

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Bir Arkadaşımız İle İrtibata Geçilmiştir Arkadaşlar. Konumuz Günceldir Alımlar Devam Etmektedir.!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D inşallah o günlere gelmek baya bir sıkıntılı sanırım ama olsun :D şuanda hiçbirşey yapmadım halde 50-60 kişi gelmekte :D o yüzden mutluyum :D Çalışma Arkadaşlarım olsa azcık da olsa şöle 3 5 arkadaş bölüm bölüm baksalar Çok Çabvuk gelişir dedin gibi ozaman 2K 3K olur Ama ekip :( kuramıyoruz ki önceden yaparız abi diyenler şimdi kayıplar o yüzden açtık madem hani herkes kazansın diye böyle bişi yapıyorum.!

Ama şuanda daha belki 2 3 tane kişi var onlarda paylaşım ypmıyor.! İşte bu yüzden bana 3 5 kişi lazım ?

PREMİUM MODERATÖR

FİLM UPLODER MODARETÖR

TÜRKÇE UPLODER MODERATÖR

YABANCI UPLODER MODERATÖR ( KENDİM YAPIYORUM YABANCIYI )

Şuana Kadar Refimden Üye olup Yapan Göremiyorum..!

Varsa Harbiden Adam Gelsin Başlasın ?

Ref Alanı İster Hotfile İster Turbobit.!

Bukadar Kolay İsteyene OYUN Kısmıda Açarım.! Orada MODERATÖRLÜK yapabilir.!

Bu kadar Yoruldum Bundan sonra yazmıyacam varsa Adam gibi Adam Yapacak Bu işi Gelsin Yoksa zaten yazmayanlara cevap vermiyeceğim.

Saygılarımla Kolay Gelsin Bütün arkadaşlara.!

TJAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Alımlar devam etmekte olup nedense gelen arkadaşlar soruyor sorusnu tamam diyor yazıyorum ama nedense ne paylaşım var ne başka birşey var kimse birşey yapmıyor ya insanları kandırmayın yada adam gibi adamlar gelsin diyorum..!

Saygılarımla..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5