İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Sitesi için Domain Lazım !!

H

Hostmekani

Misafir
Merhaba.Bana Forum kelimesi içeren domain Lazım.Elinde olanlar varsa fiyatıyla birlikte yazsın.Tekliflerinizi bekliyorum.

Saygılar

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komsuforum.com
forumdunyam.com
forumdunyasi.com
forumca.com
forumcu.com
forumsuz.com
forumve.com
forumevi.com

Dahası var ama bende saklı :)

al register et kardeş :D

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden forum sitesi baya iş yapıyor bu aralar fazla bir alanada gerek yok ..

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyur ? nasıl fazla alana gerek yok :) paylaşım yapılmayan yere kimse gelmez paylaşım içinde alan lazım.

+ sql manyak şişiyo

S

Skeleton

Misafir
Editor' Alıntı:
neden forum sitesi baya iş yapıyor bu aralar fazla bir alanada gerek yok ..

iş yapanlara bakarsan bayağı bir geçmişi olan siteler. forum açmak 5 dakikalık bir iş olduğu için herkese cazip geliyor ama adam toplamak çok zor. açtığın forumun konusu çok farklı olcak ki diğerlerinden iş yapasın. yoksa sadece arkadaşların üye olmuş oluyor ve messanger niyetine forumu kullanmış oluyorsunuz :p

E

"ens"

Misafir
30 nisan.2005 ForumLine.net <--l dusuyor takip et al..

forum icin ideal domain bence.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Forumlar.net ilgilenirsen özel mesaj gönderebilirsin.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belli bir kitleye sahipsen foruma eyvallah ama açayım adam toplayayım dersen çok zor gireni sabit olur insanımız mp3 film yada hatun olmazsa siteye girmez senin yerinde olsam 3-5 hatun nicki ve avatarı bulur iş yaparımki bana ters geliyor

H

Hostmekani

Misafir
İlginiz için çok teşekkür ederim.komsunet verdiğin domainler çok gzl.Bunlar arasından birini seçeceğim gibi görünüyor :) saol.
Ayrıca forum kurmak kolay olduğu için herkes bir domain ve lisanssız vbulletin ile kolaylıkla açıyor.Fakat ben yüzlerce forum gördüm ve bu forum sahiplerinin hedefi herkesin bildiği 2-3 forum kadar büyütmekti.Forum kurmak kolay fakat geliştirmek oldukça zor.Gördüğüm kadarıyla tüm forumlar aynı konu üzerinde yoğunlaşmış.Bunuda göz önünde bulundurarak açacağım forumda başka konulara ağırlık vermeyi düşünüyorum.

H

Hostmekani

Misafir
cep telefonu portallarında şu anda aşırı bi artış oldu.Nereye baksam cep sitesi görüyorum nerdeyse :) Telefon siteleriylede pek aram yok. Önerin için saol.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam o verdiğim domainler bencede güzel :D ve tutar ama en cokta benim hoşuma giden o isimlerde forumevi.com :) sana tercihim bu "Herkezin bir Forum Evi Olmalı" bu sözlede sitenin açıklaması olur :) al sana kral gibi forum şuanda internetcilikte bence en cok evden giren var o yüzden bu ideal. Arkadaşların dediği gibi cep telefonlarına ağırlık verirsen forumun daha zengin olabilir.. neyse sen o domainlerden birini seç sonra almasınlar ;) özelden söylemek isterdim nede olsa bi konu açmışsın ve bu konuyuda biraz içini doldurmak lazım o yüzden böyle bir tercih yaptım neyse şimdiden hayırlı olsun

iyi çalışmalar.

S

Skeleton

Misafir
Sloganı "Herkezin bir Forum Evi Olmalı" yapma da "Herkesin bir Forum Evi Olmalı" yap. Türkçemizde "herkez" diye bir kelime yok :)

H

Hostmekani

Misafir
evet benimde en çok forumevi.com hoşuma gitti.Kimse almadan hemen alayım :))
Sloganlar için çok saolun.Bunlardan birini kullanacağım

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bostaki bi kac isim daha
ozelforum.com
aktifforum.com

gerci forumevi.com u almıssın ama baska forum ismi arayan olursa :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya forumevi sanki forumsitelerinin bulunduğu bir toplist sitesi gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5