forum sitesi kuracağım ekip arıyorum

hitokiri

Onaylı Üye
forum sitesi kuracağım konu ekleyecek mod ve adminler aranıyor

SinneR

Profesyonel
ne forumu olacak gelirden bir pay vermeyi düşünürsen adminlik zirvesinde çalışabilirim hocam site içi ilgilenir yönetir konu eklerim.

hitokiri

Onaylı Üye
ne forumu olacak gelirden bir pay vermeyi düşünürsen adminlik zirvesinde çalışabilirim hocam site içi ilgilenir yönetir konu eklerim.
script kurmayı vs biliyor musun phpbb kuracağım

lisanssızed vbulletin kuracağım gelirden yüzde on pay veririm

EmreDnmz

Profesyonel
Fiyatda anlaşabilirsek yönetici/moderatör olabilirim.

Oldukça yüksek sayılı bir forumda 2 yıl görev yaptım, pm atarsanız link verebilirim.

teknik konulardan pek anlamam ama site içi yöneticilik yapabilirim. Detaylar ile pm atabilirsiniz..

soner67

Şen Üye
Ben de teknik işlerden anlamam ama boş vaktim bol.Yöneticilik,modluk yapabilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.