İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Tanıtımı Daha Önce Hiç Böylesini Görmediniz.+Forum Listesi Hediy

fafafe3457

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, başlıktanda anlaşıldığı gibi ücretli forum tanıtımı yapıyorum.Arkadaşlar ben size bu çalışmada neler yapıyorum anlatayım.
-30 adet forum tanıtımı forumlar çok kaliteliler.
-Öncelikle sizden bir anahtar kelime alıp x kelimede x kez anahtar kelimeyi göze batmayacak şekilde geçiriyorum.
-Forum tanıtımı yaparken forumların şablonlarına uyarak yapıyorum.[Eğer yapılmazsa 2gün sonra tanıtım siliniyor.]
-X sayıda makaleye x kez link verilir.
-Forum tanıtımını günlük dört kez yapmaktayım.
-Makale yazım kurallarına uygun olarak yazılır.
-60 adet forum Listesi hediye verilecektir.Bu listenin otuzu çok popüler forumlardır.Diğer otuzu ise yeni açılmış çöplük olmayan sitelerdir.Bu listenin yarısında sitenizin tanıtımı yapılacaktır.
-Referans yoktur.
-Ödemeyi paypaldan almaktayım,ve önce ödemeyi alıyorum.
-Her 10 tanıtımda bir makale değiştirilir.

Sizden İstediğim Şablon
-----------------------------------------------------
Anahtar Kelime:
Makalenin Kelime Sayısı:
Site Adresi:
Ödeme Yapılan Paypal Adresi:
Hediyenin Gönderilmesini İstediğiniz Mail Adresi:
Tanıtımı Yapmak İstediğiniz Forumların Türü: Popüler/Yeni açılmış,çöplük olmayanlar.[Buradan birini seçeceksiniz]
----------------------------------------------------------

Forum Listesinin Görüntüsü[HEDİYE]
x3oDGO.png

Arkadaşlar lütfen şunları gözardı etmeyelim.Evet bazılarına göre pahalı bir çalışmam var. Neden ?
-Ben tanıtımı günlere bölerek yapıyorum.
-Makaledeki anahtar kelime,link sayısına özen gösteriyorum.
-Forumlarım çok kalitelidir.
-Her 10 tanıtımda bir farklı makale yazıyorum.Yani buda demek oluyor ki size 3 adet makale ve 30 adet tanıtım yapmış oluyorum.
-Tanıtımı forumun kurallarına uygun yapıyorum.

Ödeme Bölümü
Kısa süreliğine bu harika çalışma sadece 15tldir.Ödeme Paypaldır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5