İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Tanıtımı Programı | Aylık ve Yıllık abonelik seçenekleriyle! Tanıtıma özel kampanyalı fiyat!

TheDeceit

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhabalar

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız sistemi aktif hale getirmiş bulunmaktayız.

Bu online yazılım sayesinde, şuan sistem içerisinde tanımlı bulunan 200 forum sitesine tek bir tık ile tanıtımlarınızı yapabilirsiniz!

İşlem yaklaşık 15 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında rapor ekranında, göndermiş olduğunuz tanıtım raporlarına ulaşabilir ve linkleri inceleyebilirsiniz.

Yapılacak güncellemeler ile birlikte yıl sonunda sistemde aktif etmek istediğimiz rakam 1000 Forum sitesidir.

Sistem arka planında uygulanan güncellemeler ve yeni site eklemeleri sisteme otomatik olarak eklenecek ve herhangi bir ilave güncelleme bedeli talep edilmeyecektir.

Yasadışı alanlarda tanıtım yazısı eklemek yasaktır.

Hesapların çoklu kullanımları yasaktır.

Bu durumlar tespit edildiğinde ücret iadesi yapılmaksızın hesaplar askıya alınacaktır.

Hizmetimizin tanıtımı amaçlı kampanyalı fiyatlarımız geçici olarak aşağıdaki gibidir ;

Üyelik Ücretleri

Aylık : 69 TL
3 Aylık : 190 TL
6 Aylık : 360 Tl
Senelik : 650 TL

Haziran Sonuna kadar KAMPANYALI SATIŞ FİYATLARIMIZ GEÇERLİ OLACAKTIR.

AYLIK : 69 TL
YILLIK : 150 TL

İletişim

Whatsapp : 534 785 4742

Ödeme Yöntemleri

Garanti Bankası - Ziraat Bankası - Enpara - Papara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5