İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru Forum taşındı!

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaşlar forumlarımız yeni bir sunucuya geçti.
Önceden radore verimerkezinde barınıyorduk ama son yaşanan veri kayıpları bizi de korkuttu ve kaçmayı uygun gördük.
Forum oldukça hızlı gibi.
Karşılaştığınız hataları bu başlık altına yazınız. :eek:ha:

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Radore'de yaşanan veri kaybı karşılıklı ihmalkârlıkla olsa da taşınmamız iyi olmuş. :)

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Hayırlı olsun. Ben r10 olayında radorenin neden suçlu gösterildiğini anlamadım. Datacanterda barınan sunucuların yazılımsal güvenliği, içeriğinin sağlığı sahibini mi ilgilendirir DC'yi mi? DC sadece donanımsal olarak sorumlu değil mi? Aydınlatır mısınız beni?

O

Orion

Misafir
softlayer dc nerede acaba türkiyede mi? Radoreden taşınmanız yerinde bir karar olmuş. Ne kadar r10 yönetiminin hataları olsa da yedek yüklenirken en azından hangi tarihli yedek olduğuna bakılmalıydı. bu bence profesyonellikten çıkarıyor işi.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Amsterdamda barınıyoruz.
O nedenle Avrupa,Amerika ve Türkiye çok hızlı bir şekilde iyinet'e bağlanabilir.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Hayırlı olsun, uzun süredir giremiyordum bugün girdiğim de hızı görünce baya sevindim.

narcicegim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun.eski bir takipçiyim yeni üye oldum.fakat çok hızlı.tebrikler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5