İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forum Tavsiyesi

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ücretsiz forumlardan (asp, php farketmez) hangilerini tavsiye edersiniz. ayrıca vbulletin lisansları ne kadar ve lisanslandırma şekli nasıl?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ücretsiz forumlardan (asp, php farketmez) hangilerini tavsiye edersiniz. ayrıca vbulletin lisansları ne kadar ve lisanslandırma şekli nasıl?

VBulletin ömürboyu lisans 160$, yıllık lisans 85$.
kaynak

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Invision Power Board v2.1.5 .. Çok muazzam bir forum ..

Ömür boyu lisans 185 $ ..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hepinize teşekkürler. webwiz kursam (asp) tutarsa daha sonra vbulletine geçme imkanı olurmu, yani database i aktarmak çok sorun olurmu?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
hepinize teşekkürler. webwiz kursam (asp) tutarsa daha sonra vbulletine geçme imkanı olurmu, yani database i aktarmak çok sorun olurmu?

DB dönüşümleri her zaman sorun yaratabilir, o nedenle phpbb veya SMF gibi bir script seçerseniz hem her zaman güncelleme şansınız olacak hemde güncelleme için para ödemeyeceksiniz.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ok anladım, tekrar teşekkürler
edit: smf de karar kıldım, oldukça hoş duruyor.

Bence iyi karar vermişsiniz. Özelliklerini görünce şaşırabilirsiniz, değme scriptlere taş çıkartabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5