İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Foruma konu ekleyecekler (dolgun ücret)

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar sadece 2 kişi ile anlaşmak istiyorum.

Alınacak kişilerden isteklerim;

1- Günde 3 farklı üyelik alarak her biri ile en az 15 adet konu paylaşımı yapacak. Yani 3 üye ile günde 45 adet konu paylaşımı yapılmış olacak.

2- Yapacakları paylaşımlar eşit bir şekilde atılması gerekir. Yani 45 konuyu 1 saatte değilde 8, 9 veya 10 saate bölerek yapılması gerekir.

3- Kesinlikle bot vb.. programlarla konu paylaşımı olmayacaktır. Sadece elle yapılacaktır.

4- Ücretler haftalık olarak verilmektedir. Haftalık ücret 10 Lira'dır.

5- Ücretler İş Bankası ile havale/eft ile ödenmektedir.

Site İsmi: pes forum

peruwasa12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam dolgun ücret dediğiniz bu mu günde 45 konu haftada 315 konu eder ve bunu 9-10 saate bölüp ekliycekler gerçekten çok cazipmiş, kolay gelsin :)

Düstur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web site uygulamalarından ve reklamdan anlayan arkadaşlar varsa (öğrenci tercihen) bana ulaşsınlar sanırım bu rakkamın 100 katını aynı emek ile sağlaya bilirim.

Sonic

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şakamı bu :D:D 10 tl yazmış ya ayıb ayıb birde haftalık :D:D

tknetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar da sömürü olmaz hakkaten. İlgilenen arkadaşlar 10-15 katı sabit maaşla (tabiki daha az angarya iş) bizimle çalışabilirler. Mesaj yazmanız yeterli.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5