İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Forumda bizden başka YAŞAYAN VARMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gereksiz bir öneri olmuş. Daha parlak fikirlerinizi bekliyoruz. Zaten yenileme çalışmalarına başladık. Foruma gerçekten yararlı olabilecek tüm fikirleri değerlendiriyoruz.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merak ediyorum. İş yapmak lazım diyorsun ya. Sence Eif abla iş yapmıyor mu ? Acaba sen mi yaptın onca işi ? Bir de mesajla olmuyor diyorsun. Nasıl oluyorda 40 mesajla forumda en aktif kişi sen oluyorsun merak ettim bunuda.

• Like
Reactions: Eif

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
merhabalar arkadaşlardan iyinet. yaklaşık bir aydır takip ediyorum geceleri özellikle forumda neler oluyor a bakıyorum sayı beya beya bi yüksek ama Konulara yazanlar ve konuşanlar
Post kasmakya alakası yok benim dedğimin. Ayrıca bakın ne demiş Murat abi. Konuya yazmak ve konuda konuşmak başka hangi şekilde gerçekleşiyor. Post atmadan başka birşey mi var bilmediğim acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5