İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Forumda Paylaşım Yaparken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sayın yöneticiler bu sorun sadece bendemi var yoksa herkestemi var öncelikle onu öğrenmek için konuyu açmış bulunmaktayım.
Örneğin açmış olduğum konu içinde paylaşım yapmaya kalkıştığım zaman resim yazı link eklediğimde cevap yaz butonuna tıkladığımda eklediğim içerik iki adet olarak alt alta çıkıyor bu problem sadece bendemi var yoksa sizlerdede oluyormu umarım dile getirebilmişimdir sorunu ekleme eklentisi foruma eklendiğinden bu yana bu sorunu yaşamaktayım

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hocam bazen bendede oluyor o.Ama anladığım kadarıyla onun 2 sebebi var.Birincisi cep telefonundan girenlerde oluyor.İkinciside eğer bağlantı yavaşlamışsa oluyor.Başka türlü karşılaşmadım ben.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ben şu ana kadar öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Hocam bazen bendede oluyor o.Ama anladığım kadarıyla onun 2 sebebi var.Birincisi cep telefonundan girenlerde oluyor.İkinciside eğer bağlantı yavaşlamışsa oluyor.Başka türlü karşılaşmadım ben.

Cevabınız için teşekkürler.
Bu hatayı bir defada ben aldım. O zaman dikkat ettim bağlantının yavaşlığından kaynaklanmıştı. Cep telefonları içinde geçerlidir.

Cevaplar bulunduğuna göre Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5