İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumda Webmasterliğin İyice B. cıkarıyorlar.

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Birileri Alexa Grubuyla alexa sıralamasını yükseltme derdinde Ziyaretçilerin falan bir şey yaptığı yok o site sahibi bu site sahibine o site sahipleri bu site sahiplerine

Google+ cıktı Google+ Grubu olustu. O site sahibi bu site sahibine o site sahipleri bu site sahiplerine.

Birileri Reklamdan kazanc sağlamak için bir siteyi acık tutturur adsense ücretini öder acık tutanlara oder.

Birileri Post grubu yapar saçma sapan yorumlarla birbirlerinin sitelerini pofpoflar.

Bu kadar b.ktan durumdamı Webmasterlık Milyonlarca site var ziyaretciden umduğunu alan cok nadir.

Burası bir Webmaster forum sitesi.
Webmaster geliştirme ve yardım forumu
Bunlar ne allah aşkına kim kime ne diye eşşeği boyayıp koyun diye satıyor Çok yazık ya

ofdew.blogspot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
buranında onaylanması kötü olmuş. r10 bile öyle oldu tüm büyük wm siteleri gittikçe gözümde batıyor. sanki siteleri google gibi şirket sitesi bide onaylı üyelik yapıyorlar. iyinet"e bişey demiyorum r10dan bahsediyorum.
iyinet yine onaylıyor

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yazdıklarına kısmen katılıyorum, ancak kime ne yapıp yapamayacağını söylemeye hakkımız var mı? Sanmıyorum..

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yazdıklarına kısmen katılıyorum, ancak kime ne yapıp yapamayacağını söylemeye hakkımız var mı? Sanmıyorum..

Bu forumun bir üyesiysem bu konulardan şikayetçi olmak en doğal hakkım.

Bu gibi yollara başvurmayan binlerce site sahibide bu foruma üye ve onlarında hakkı.
Yapana helal olsun mantığı olan insanlar elbette mevcuttur forumda

Birileri o sekilde yürüyüp gitsin, birileride yardım alma, yardım etme, site iyileştirmek için para harcama, hit alma, seo self link cabasında ee millet bu kadar uğrassın sitesi için birileri iki yazı yazsın Oylayın, yorum yapın beğenin, uplayın, Pofpoflayın ne oluyoruz ya Konuyu acan kişiler alır basını gider, onu pofpoflayanlar görevlerini bitirdikten sonra bir konu acar bilmem ne dayanısması, o biter biri acar Boyle konuları görmekten rahatsızlık duyuyorum şahsen.

Forumda en aktif kategoriler en up konular hep bunlarla dolmaya basladı.
Akıllının biri yarın birgün bunun projesini yapan bir forum sitesiyle. Ki yapsın da artık valla ya acın socialpofpof.com diye bir forum koyun alexa googleplus facebook twitter kategorileri daha cok ilgi alaka görürler Webmaster forumdan Social pof pof forum haline getirmenin anlamı yok

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
insanlar bişey yapmaya çalışıyor işte bundan keyif almalısın ama bu yazdıklarına göre sen bişey yapmayıp boş boş forumda dolaşansın burası webmaster yardımlaşma ve dayanışma forumu elbette o tür konular açılıp yardımlaşma dayanışmalar olacak saçma saçma konu açıpta forumu meşgul etme

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
insanlar bişey yapmaya çalışıyor işte bundan keyif almalısın ama bu yazdıklarına göre sen bişey yapmayıp boş boş forumda dolaşansın burası webmaster yardımlaşma ve dayanışma forumu elbette o tür konular açılıp yardımlaşma dayanışmalar olacak saçma saçma konu açıpta forumu meşgul etme

Rencide olan bir Beyefendi :)
Meskul ettim forumu bu konuyla
Profile tıklayarak kimin nerede ne işlerle boş mu dolu mu zaman gecirdiğini arastır.
Senin gibileri tek kategoriye sığdıracaklar ki At gözlüğüyle bi orayı gör.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bence bi doktora görünmende fayda var kişisel tartışmaya girmek istemiyorum inan şuan kadar senden daha çok iş yaptım bundan emin olabilirsin ilk önce açtıgın konuyu iyice oku ondan sonra cvp ver

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bence bi doktora görünmende fayda var kişisel tartışmaya girmek istemiyorum inan şuan kadar senden daha çok iş yaptım bundan emin olabilirsin ilk önce açtıgın konuyu iyice oku ondan sonra cvp ver

Bundan bahsediyorum.
Ben kimsenin kişiliğinden bahsederek konu acmadım.
Sen niye rencide olup konuya yorum yapmak yerine kişiliğim hakkında nece derler demeyeceğim yazı yazıyorsun onu anlamadım.

Seni de örnek göstermedim ki konuya niye bu kadar rencide oldun hala onu anlamıs değilim.
Boşluktan bahsedilecekse eğer Banlanma pahasına o boş insan yazını Hayatında boş insan kanısını bir kenara bırakın ne kadar boşluk varsa hepsini doldururum.

Bu da uyarım olsun tanımadan, bilmeden, etmeden kimsenin kişiliği hakkında yorum yapma.

Ben konuyu acarken yada konu baslığında Ne kadar bilmem ne insanlar var diye acmadım.
Sadece acılan konular hakkında yazı yazdım.
Bak 17 Nisan 2011, 13:31
tarihinde usulunce bu konuyla ilgili acılmıs bir Konu`m
http://forum.iyinet.com/istek-sikayet-oneriler/159568-oneri-asil-veya-alt-kategori-ekip.html

Kişisel tartısma baslatıp tartısmayacağım diyorsun tartısmamalısın usulunce cevabını verdim.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
hocam ben üstüme alınmadım ve rencidede olmadım ama konuya yorum atma gereksinimi duydum sen demişsin ki alexa grubu google +1 grubu çıktı bu kadar b.tan durumdamı webmasterlık demişsin inan bu yazdıkların webmasterlığa aykırı sözler neden dersen sonuçta webmaster olan kişiler yardımlaşma ve her zaman dayanışma içindedir herkes birbirine destek verecekki birşey kazanılsın ve alexa gibi grupların olusumu çok iyi birşey ki siteni aşağılara çekiyorsun eğer bir webmaster isen ve bu forumda dolaşıyorsan yardımlaşma içinde olmalısın

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
efe dostum yanlış düşünüyorsun
alan memnun satan memnunsa ve illegal bir iş de yapılmadığına göre sorun yok :) google+ alexa grupları yorum grupları bana göre fazlasıyla verimli
böyle etkinliklerin olması forumda kaynaşmayı arttırmaktadır...

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hocam ben üstüme alınmadım ve rencidede olmadım ama konuya yorum atma gereksinimi duydum sen demişsin ki alexa grubu google +1 grubu çıktı bu kadar b.tan durumdamı webmasterlık demişsin inan bu yazdıkların webmasterlığa aykırı sözler neden dersen sonuçta webmaster olan kişiler yardımlaşma ve her zaman dayanışma içindedir herkes birbirine destek verecekki birşey kazanılsın ve alexa gibi grupların olusumu çok iyi birşey ki siteni aşağılara çekiyorsun eğer bir webmaster isen ve bu forumda dolaşıyorsan yardımlaşma içinde olmalısın

Oradaki r10 daki siteleri topluca Googleplus için Google a Alexa için alexa ya gönder SPAM diye adlandırıp hepsini sandboxa sokarlar.
Bunlara yer sağlayan içinde Webmaster forum adreslerini ver. Onlarda gider.

Kimsenin bunu yapacağını düşünmüyorum yapmasında zaten kimsede yardımlasmasın demiyor.

Google+ ile ilgili acılan bir kac düzgün konu dısında Hepsi google + ekibi. Alexa için yararlı bilgi desen bulamazsın.
Bu gibi şeylerin yardım olduğunu düşünmüyorum hocam.
Etik değil cünkü ortada bir kandırmaca var bu kadar ortada bu kadar güncel de yapılmamalı sadece bu konuda şahsi rahatsızlığımı dile getirdim.

Sen rahatsız değilsindir. Ona göre yorum yaparsın bende derim ki şahsi görüşün ama tutupta bir konu acıldı diye kişisel yazı yazılacaksa ayıp edilir, ayıp ederim yakışı kalmaz.
İyi forumlar

Ekleme:
efe dostum yanlış düşünüyorsun
alan memnun satan memnunsa ve illegal bir iş de yapılmadığına göre sorun yok :) google+ alexa grupları yorum grupları bana göre fazlasıyla verimli
böyle etkinliklerin olması forumda kaynaşmayı arttırmaktadır...

Tamam hocam öyle diyorsanız öyle olsun :) Şahsi fikrimce tepkimi ortaya koydum. Şahsi fikrinizdir doğrudur iyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5