İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru Forumdaki değişmeler ( Mart-Haziran 2013 )

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Sol tarafta ki adsense'de neyin nesi acaba ?

İyinet gibi bir foruma yakışmayan hareketler bunlar, şu reklamlara bir düzenleme yapın.

emekli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
temayı ben sevdim ancak reklamlar gerçekten biraz fazla gibi.
yukardan itibaren 4 satır geniş reklam, solda sürekli aşağıya kayan dikey reklam.

gerçi siz de haklısınız, kim bilir kaç kişi ekmek yiyor bu siteden.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sol tarafta ki adsense'de neyin nesi acaba ?

İyinet gibi bir foruma yakışmayan hareketler bunlar, şu reklamlara bir düzenleme yapın.

Kayan reklamın yasak olduğunu öğrenip sabitlemişler bugün, fakat bende reklamın yarısı gözükmüyor :) Css ile biraz daha oynamaları lazım gibi.

Calvin sanırım gözden çıkardı bazı şeyleri.

C-Akad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cidden berbat olmuş. Laylaylom topluluklarının bulunduğu forumlar gibi. Hadi reklam vb. anlaşılabilir. Default temadan sıkılmışta olunabilir. Anadolu tabiriyle "Ayağı yere basan, oturaklı" vb tema o kadar çok varki. Aratılsa beş dakikada bundan iyisi nette hazır duruyordur herhalde.

Çok çocukça. Buraya yakışmamış.

Emeği olanlar haklarını helal etsinler, fakat tenkide tahammül lazım. Buda kullanıcının hakkıdır.

Arkadaşların tema seçimi tavsiyesine uyulması olumlu olur kanaatindeyim.

C-Akad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, ne zaman bu değişim oldu takib edemedim fakat. Şu an bu haliyle forum gayet güzel. Şu tema değiştirme girişimlerinize bir yenisini daha eklememeniz dileğiyle.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuanki tema çok güzel olmuş, fakat itrader sistemi vs yok olmuş, ticaret biraz zor gibi gözüküyor.

akn~

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İtrader sistemi baştan düzenlendi. Şu an aktif olarak çalışıyor

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Arkadaşlar, biliyorum ki birçoğunuz burasını herhangi bir forum olarak görmekte. Öz eleştiri yapınca, haklı olduğunuzu görüyoruz. Fakat site el değiştirdi. Yeni sahipleri, site ile gerçek manada ilgileniyorlar. Bildiğiniz gibi ben, burada uzun zamandır bulunuyorum. Birçoğunuz benden çok daha eskisiniz. Fakat şunu söylemek istiyorum ki, yakın zamanda bir webmaster'ın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yer olacak burası. Ben kendi adıma buna inanıyorum. Sizlerde inanıyorsanız, biraz daha sabredin ve üyeliğinizin kıymetini bilin. Çünkü kısa bir süre sonra burası, üye olunmak istenip de kolay kolay olunamayan bir yer olacak.

Oğuz BAŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, biliyorum ki birçoğunuz burasını herhangi bir forum olarak görmekte. Öz eleştiri yapınca, haklı olduğunuzu görüyoruz. Fakat site el değiştirdi. Yeni sahipleri, site ile gerçek manada ilgileniyorlar. Bildiğiniz gibi ben, burada uzun zamandır bulunuyorum. Birçoğunuz benden çok daha eskisiniz. Fakat şunu söylemek istiyorum ki, yakın zamanda bir webmaster'ın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yer olacak burası. Ben kendi adıma buna inanıyorum. Sizlerde inanıyorsanız, biraz daha sabredin ve üyeliğinizin kıymetini bilin. Çünkü kısa bir süre sonra burası, üye olunmak istenip de kolay kolay olunamayan bir yer olacak.

Çok doğru söylemişsiniz.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tema fazlaca saga kaymış bendemi sorun diye baktım ama bütün kullandıgım arama motorlarında aynı görünüm mevcut. Üyelerin seçebileceği seçenek eklenip default tema konsa daha hoş olur düşüncesindeyim. İyinet yönetimini kutluyorm devamlı olarak forumu geliştirdikleri için inşallah istedikleri yerlere gelirler

VBCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Yolcu34;

Kullanmakta olduğum Browser Chrome ve Herhangi bir kayma söz konusu değil. kullanılan tema zaten default temaya oldukça yakın bir kaç kodlama var o kadar.

Edit ; Yorum için teşekkürler :) yazmayı unutmuşum..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tema fazlaca saga kaymış bendemi sorun diye baktım ama bütün kullandıgım arama motorlarında aynı görünüm mevcut. Üyelerin seçebileceği seçenek eklenip default tema konsa daha hoş olur düşüncesindeyim. İyinet yönetimini kutluyorm devamlı olarak forumu geliştirdikleri için inşallah istedikleri yerlere gelirler

Evet, temada bir problem görünmüyor. Bir resim alıp eklerseniz, sorunu tespit edebiliriz. Düşünceleriniz için teşekkürler..

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Bir çok Projeyi hayata geçireceğiz İnşallah Bu yaz ayı çıkmadan Herkeze daha faydalı ve bilgili bir site haline geleceğimize inanıyorum. İyinet için Fikir öneri sunmak isteyenler varsa dinleriz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito