İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki En Uygun Fiyatlar Burada/ Logo - Banner - Maskot - Kartvizit vs.

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

WEB TASARIM VE ARAYÜZ ÇİZİM KONUMUZ İÇİN TIKLAYIN

MUTLU MÜŞTERİLER

Logo teslim alındı. Çok hoş bir tasarım olmuş eline sağlık hocam. Üyeliğiniz hayırlı olsun yakın zamanda iyi yerlere gelecektir bu konu :)

Logolar çok kısa bir süre içerisinde elime ulaştı. 3'ünü de çok beğendim, çok memnun kaldım. Teşekkürler, bol kazançlar.

Broşür tasarımımız için anlaşılmıştır. Gayet ilgilidir.

Kendisine iş verildi , verdiği saatte işi teslim etti ve fiyata göre çok çok profesyonel bir çalışma yaptı kendisini tebrik ediyor ve şiddetle öneriyorum..

Arkadaşla bir logo işi için anlaşma sağlamıştık, kendisi çok özverili ve her hangi bir istediğimize anında cevap verdiği için kendisine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. Bir sonraki işimize kadar kolay gelsin :)

logo çalışması yaptırıldı teşekkürler başarılı bir iş çıkarttı kendisi

1 adet logo yaptırıldı. İlgili bir arkadaş. Aynı gün içerisinde teslim etti. Uygun fiyat.

eline sağlık logo teslim alındı

Arkadaş işinde son derece başarılı ve hızlı . taleplerini eksiksiz yerine getirdi logo çalışması haricinde bir takım farklı çalışmalarda yaptık başarılarının devamını diliyorum

Logo tasarımı yaptırıldı, emeğinin hakkını veren bir arkadaş...

Başırılarınız devamını dilerim...

İş hızlı ve kaliteli bir şekilde teslim edildi. Teşekkürler.

Logo yaptırıldı. Gayet başarılı ve ilgili. Teşekkür ediyorum.

Hizli , Tam istedigimiz gibi. Siz soyleyin @Reklam34 yapsin :) +1

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5