İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdaki nikler hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
son günlerde forumda yeni üye olan bazı arkadaşlar forumda uzun zamandan beri üye olan bazı arkadaşların niklerinin benzeri nikler kullanıyorlar. Bu benzer nikli üyeliklerin hepsininde yeni üyeliklerde olması açıkçası beni rahatsız etti. Bu üyelerin isimlerini vermiyorum töhmet oluşturmamak için ama bir noktada insanların iyiniyetini suistimal edecek bazı davranışlara zemin oluşabilir endişesindeyim.

bu konuda neler yapılabilir bilmiyorum ama sadece duyduğum rahatsızlığı belirtmek istedim

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Geçen bir arkadaşı yeni patron sanmadım değil :)

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ben kendimden bir örnek vermem gerekirse, Silence nicki kayıtlı oldugunu görünce Silence- nıckını almadan önce kullanıcının Son aktivesini kontrol ettırdım ve uzun zamandan berı aktif olmamış.Ve mesajı dahi bulunmamakta.Şayet bu üye aktif olmuş olsaydı ben Silence- nıckını kullanmıyacaktim.. Çünkü X nıckı bende olsun sonuna - gelsın şahsen bende azda olsa rahatsız olurum.. Tabiki dileyen dilediği nıckı alma konusunda özgürdür ancak düşünmekte başkadir bence..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5