İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumdakilere özel Link Sitesi

C

c4®

Misafir
Eğer siz öyle diyorsanız , ( Bizede yarar gelceği için ) , bizim için hiç fark etmez. Sitenin sahibi olan sensin , sadece bütünlük bozulmasın dedim.

R

REdBuLL

Misafir
domaindlx zaten 1gb bw veriyor nasıl o kadar kişi girebilecekki :)
boş işler bunlar.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
REdBuLL' Alıntı:
domaindlx zaten 1gb bw veriyor nasıl o kadar kişi girebilecekki :)
boş işler bunlar.
sevgili kardesim yazmadan önce bir forumu okusan ilk sayfada kendi hostumuza gececeğimizi sölemiştim demo diye ve dun bu yazıyı yazdıgında biz kendi hostumuza gecmiştik yorumun iyisi kötüsü olmaz boş işler bunlar diyosan bu senin kanaatindir benim sitem elit bir site yani siz arkadaslarımın siteleri olacak ve ben bu işi zevk için yapıyorum

*********İSTE MÜKEMMEL ÖRNEK HAYDİN BAKALIM

İLK ÖRNEK GELDİ

http://www.pembelim.net/tanitim.htm

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam bekliyorum ama acele olsunda bi an önce tamamlayalım site baya kötü gozüküyor bitmediği için

R

Radyoblue

Misafir
atmarecep ha :) ilginc olmus,senin fikrinmi birimi verdi bu fikri,eger biri verdiyse bu fikri patenti varmi,varsa kac parA :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi