İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumenerji.Com SATILIK

ramisk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adres : www.forumenerji.com
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 750 TL
Sitenin aylık getirisi: Adsense hesabı açtım pin yeni istedim geldiğinde yeni sahibine verilecektir.
Sitenin açılış tarihi: 07.07.08
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel(Forum) Paylaşım Platformu
Günlük hit sayısı, kaynak link: http://www.sayyac.com/tr/stats/unique_visitors/Forumenerji
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain Yaşı 2 PR 1
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Site şuanda VPS'de aylık 40TL.İsteyen devam edebilir.Lisansı vermeyeceğim
Hosting dahil midir: VPS İsteyen devam ettirebilir.Tutsakhosting 4 yıldır aynı firmadayım.
Banlı olduğu sponsor var mı: HAYIR
Banlı olduğu arama motoru var mı: HAYIR
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: HAYIR ( Kardeşime hediye edeceğim kendi forumunda kullanıcak.)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: -
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:
Site satışında herhangi bir problem yoktur.2008 tarihinde açtığım sitemi okul sebebiyle satmak zorundayım.Çok emek verdim ben bu siteye ilgilenemiyorum buda çok zoruma gidiyor.Öğrenci olarak ne yazıkki masraflar da olunca para yetiştiremiyorum.Bu yüzden bakabilecek ilgilenebilecek bir kişiye satmak istiyorum.Referans vbulletiner.com PµŋĭsЋ£я(ben),Ramisk.Dediğim gibi VPS var şuan. 40 GB HDD,350 GB TRAFİK İntel Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz. isteyen arkadaş bu şekilde devam eder isteyen kendi firmasına geçirebilir.Sattıktan sonra oldu bitti yok ben elimden geldiğince site konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.Yazın gelen üye sayısı günde 200 üyeyi aşıyordu fakat mağlum okul dönemi ve günde gelen üye sayısı 50-60-70 civarı.Yazın aynı hiti yakalayacagının garantisini verebilirim.Şimdiden alacak arkadaşa hayırlı olsun diyorum.

İletişim [email protected]
Not : Konuyu arkadaşım için açıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5