İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ForumExem - Bilgi Paylaşım Platformu (XENFORO)

Onaylı Üye
Reaction score
4
LD8GZJ.png

Forum Exem nedir?
Forum Exem geçmiş yıllarda en popüler forum sitesi idi. Fakat bir süre kapatılmıştı. Tekrar aktif oldu ve şuan üye sayımız olduğunca yüksek.

Bölümler?
Forum sitemizde istediğiniz her bölümü bulabilirsiniz. Eğlence den tutalım öğrenimlere kadar her türlü bölüm mevcuttur. Sizin için eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Sohbet?
Forum sitemizde sohbet bölümü de vardır. Size tanıdığımız en büyük ayrıcalık. Kolaylıkla sohbet edebileceğiniz bir bölüm ayırdık.

Tema?
Hoş görünümlü ve tamamen profesyonel bir tema ya sahibiz. İstediğinizi kolayca bulabilirsiniz ve hiç zorluk çekmezsiniz.

Exe Puan ve Hediyeler
Sitemizde ExePuan dalında adlandırılan sistemimiz, sizin günlük girişi yaparak, yarışmalara katılarak ve benzeri gibi şeylerden kazanabilirsiniz. Kazandığınız ExePuan ile listemizde ki bulunan eşya ve hediyeleri talep edebilirsiniz. Size tanıdığımız en büyük ayrıcalıktır.

Moderatör ve yetki sistemi?
Şuan kadromuzda boş yetkili alanı var, yetkili olarak isterseniz foruma kayıt olduktan sonra benimle iletişime geçebilirsiniz. Değerlendirilmesi için size gerekli bilgileri veririz.

Sizleri Forum Sitesi Olan www.forumexem.com 'a bekliyoruz. Kayıt Olmak tamamen ücretsizdir. Bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kayıt olduk tan sonra Sohbet(Chat) bölümüne @Kurtuvaz diye yazarsanız ve ya bana direkt özel mesaj atarsanız size daha fazla yardımcı olabilirim.

Herkese İyi Forumlar dilerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5