İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumun Mobil Teması Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkuras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bi bakayım diye tema seçeneklerinden "mobil" temasını seçtim ama normal forum temasına dönemiyorum şimdi ? Profil'den de olmuyor , forumun altında da yok zaten seçenek . Nasıl düzelicek bu acaba ?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Cookie'leri temizleyin hocam..

Turgay hocam daha güzel bir mobil teması var. Ipod heking style gibi birşeydi adı.. Vbulletin.ORG'da var o tema. Onu yüklesek nasıl olur, normal temaya geçiş vs. de var.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o değilde bence bozu kbu tema hatta ıyınetın alt yapısında bıel bır sorun olabılır
dun cepten her foruma gırebıldım sadece ıyınete gıremedım ağ geçıdı cevap vermıyor hatsı aldım bılmıyorum sorun bendemı dıyeceğım ama sorun olsa diğer forumalrada gıremezdım herkesde boylemdıır bılmıyorum

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
o değilde bence bozu kbu tema hatta ıyınetın alt yapısında bıel bır sorun olabılır
dun cepten her foruma gırebıldım sadece ıyınete gıremedım ağ geçıdı cevap vermıyor hatsı aldım bılmıyorum sorun bendemı dıyeceğım ama sorun olsa diğer forumalrada gıremezdım herkesde boylemdıır bılmıyorum

dün gece ben telefondan girdim herhangi bir hata almadım çokda rahat giriyorduM.Sorun sende olabilir.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hala gıremıyorum,
tarayıcı : ağ geçidi cevap vermıyor hatası alıyorum tabı bu telefonun kendı tarayıcısı
Opera Mını de gırebılıyorum

T

trgy

Misafir
Ben şimdi samsung star ile girebiliyorum, bunun için denedim sırf. :) Tarayıcı kaynaklı olabilir sorun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5