İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumun turkcelestirilmesi

K

kergo

Misafir
ShadowSong' Alıntı:
Daha önce phpbb2 ve web wiz de dahil olmak üzere 7 forum çevirisi yaptım, ayrıca web wiz için 2 plugin yazdım. (Şuanda offical olarak dağıtılmakta.)

Önerilerin için teşekkürler, çeviriye bugün başlıyorum.
Beş günden 17 gün oldu ama 32.000 kelime/cümle kolay değil tabi. Ne zaman biter sence? Yardım gerekiyorsa bir kaç parça yollayabilirsin ...

H

haberci1

Misafir
Türkçe forum hakkında tavsiye

arkadaşlar haddim olmayarak şöyle bir tavsiyede bulunmak istiyorum neden aspindir'deki web wiz türkçe forumu kullanmuyorsunuz takır takır çalışıyor?

K

kergo

Misafir
haberci1' Alıntı:
arkadaşlar haddim olmayarak şöyle bir tavsiyede bulunmak istiyorum neden aspindir'deki web wiz türkçe forumu kullanmuyorsunuz takır takır çalışıyor?
Çünkü o basit ve bedava bir Invision-Board ve bu kaliteli ve 170 Euro değerinde bir vBulletin-Board.

O

ombossman

Misafir
selam

ben de kendi basıma kaldım bu konuda herhangi bir destek bulamadım kendim bir cok bölümünü türkçeye cevırdım.isaterseniz bir bakın beğenirseniz her türlü yardıma hazırım hali hazırda kullanmakta oldugum 5 adet skinden de istediğiniz olursa onuda verebilirim .buyrun bakın www.gsmciler.com
saygılarımla
ombossman gsmciler forum süperadmin

Nokia-connecting people
LG-Disconnecting peoble :)

O

ombossman

Misafir
haberci1' Alıntı:

11 adet acık portla calısıyor :D :D

turkish gsm team

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sanırım bu 2 zip dosyası işinizi görecektir.
Unutmadan söyliyim, %100 Türkçeleştirilmemiştir. Ancak gerçekten çok önemli bir bölümü çevrilmiştir. Örnek olarak; www.rapim.uni.cc
Ayrıca buttonlar da tamamen Türkçe'dir, fakat 3.0.1 içindir. 1-2 düzeltmeyle 303'e uygun hale getirebilirsiniz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
her şey mükemmel bir de grafikler Türkçe olsa forumun tadına doyum olmaz isterseniz grafikleri gönderin onlarıda ben Türkçe yapayım...

Z

zeynelkoc

Misafir
bedavaonline full adresi yazmadım çünkü eklentileri filan indirirsiniz belki diye düşündüm

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben vb.org.ru ya girmeye kalktımı 403 yetki yok hatasi werio. bi turlu giremedim. nerden cekebilirim su turkce dil dosya olayini?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5