İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Foseptik.Com a Sponsor Aranıyor

H

honeyed

Misafir
1.5 aydır aktif olan ve toplam 60.000 ziyaretçi alan sitemiz www.foseptik.com host firmamızla olan bir uyuşmazlık sonucunda kapanma durumuna geldi. Sitede şuan 1.500 mp3 bulunmakta. Bu mp3 leri taşıyabileceğimiz ve bize sponsor olabilecek server sahibi biri aranıyor.

İlgilenenler [email protected] msn adresinden ulaşabilir.

Sayaç Bilgilerini Aşağıdaki linkden alabilirsiniz
http://t.extreme-dm.com/?login=foseptiq

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
honeyed' Alıntı:
host firmamızın yaptığı adilik sonucu kapanma durumuna geldi. İlgilenenler [email protected] msn adresinden ulaşabilir.

Sayaç Bilgilerini Aşağıdaki linkden alabilirsiniz
http://t.extreme-dm.com/?login=foseptiq

arkadaş,,, bende host firmalarından sponosrluk hususunda cok cektim ve hala cekmekteyim..
Ancak isteğini belirtirken önceki firman hangisi ise bu sekilde bir tabirde bulunman, oldukca yanlıs, eminim bu siteyi gezen bicok server sahibi sırf bu itham yuzunden -öyle olmasan bile- seni yanlıs tanıyabilecektir.

"eski host firmamızla aramızda cıkan tek taraflı uyusmazlık" vb. sekilde daha sana yakısır bir ifadede bulunman senin acına her zaman faydana olacaktır.
diye dusunuyor...

ve ekliyorum...

insallah sende bende rahat ederiz...

basarılar :)

H

honeyed

Misafir
drstranger yazdığım şey çok ağır bişey olmasa da haklısın yine de. ama napıyım kafayı yiyeceğim 2 gündür. insanın bütün emekleri 1 günde uçup gidiyor. tavsiyeni göze alıp mesajımı editleyeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi