İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fotoğraf Makinası Değer mi?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar 1-2 ay içinde bu makineyi almayı düşünüyorum . Fiyatına göre hep olumlu yorumlar almış , ben teknosa da denemiştim gerçekten çok kaliteli bir şeye benziyor . Bu fiyatlarda başka önerilerinizi var mı ? Bu ürünü olan da yorumunu yazabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
fiyatı beni düşündürüyor, öyle ucuz bişeyin özelliklerinin iyi olmadığını düşünüyorum
geçenlerde minton 12 mp makina baktım, çok berbattı ama 150 lira gibi bişeydi, bence 2 kere düşün

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
fiyatı beni düşündürüyor, öyle ucuz bişeyin özelliklerinin iyi olmadığını düşünüyorum
geçenlerde minton 12 mp makina baktım, çok berbattı ama 150 lira gibi bişeydi, bence 2 kere düşün

Geçen Teknosada gördüm kullandım özellikleri konusunda tereddütüm yok fakat bu fiyata daha iyileri var mı diye merak ettim . :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5