İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fotoğraflarımı yayınlayacağım portfolyo teması arıyorum.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,

Herkeste bulunmayan, kaliteli bir portfolyo teması arıyorum.

Çektiğim amatör fotoğrafları yayınlayacağım, birkaçta yazı yazacağım bir tema olacak.

Teşekkürler.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İlgilenip cevap yazdığın için çok minnettarım ama daha artistik birşey arıyorum.

E

Ephitet

Misafir
Pri, themeforest'ten alabilirsin 10-50$ arası değişiyor temalar gayet güzel olanlar var kendine göre seçip alırsın :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şu an inceliyorum ancak en beğendiklerimin demo adresleri yok olmuş :) şanssızım biraz :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iletişime geçtim arkadaşla cevap verdiğinde alacağım :) güzel olacak... güzel.

E

Ephitet

Misafir
hayırlı olsun bakalım, güzel tema, 1-2 teması vardı galiba yine bu yapımcının.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
themeforestten kredi kartıyla alacağım birazdan. bana işleyişi anlatacak biri var mı?

E

Ephitet

Misafir
themeforestten kredi kartıyla alacağım birazdan. bana işleyişi anlatacak biri var mı?

ödemeyi gerçekleştirdikten sonra, panelinde aldığın temanın bir kısa yolu oluyor, oradan temanı indirebiliyorsun karmaşık bir sistem değil 1 dk içinde çözersin.

E

Ephitet

Misafir
mareze falan düşmez dimi? yaptırımları var mı? az değil 50 lira verecem sonuçta.
yaptırımları olduğunu sanmıyorum sonuçta o temayı satın alan herkesin indirme hakkı var temayı alıp mareze düşürebilir başka birisi garantisi yok yani.

T

trgy

Misafir
Ben çok tema aldım ordan ve marez olma olasılığı yüksek temaların. Çünkü içinde hiçbir kod yok. Lisanslama yok birşey yok. Hatta ben satın aldım bi tane tema 1 hafta sonra bir baktım marez'e düşmüş ama içim rahattı.

Yani engellenemiyor.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben çok tema aldım ordan ve marez olma olasılığı yüksek temaların. Çünkü içinde hiçbir kod yok. Lisanslama yok birşey yok. Hatta ben satın aldım bi tane tema 1 hafta sonra bir baktım marez'e düşmüş ama içim rahattı.

Yani engellenemiyor.

Turgay benim içim rahat olmaz ya :) iyice kıllandım :) 300 küsür kişiye satılmış sonuçta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5