İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Foxit Readır.Bilgisayarı kasmayan en çok kullanılan PDF okuyucu..

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu program bir pdf okuma programıdır.Kesinlikle bu programı kullanmanızı öneririm çünkü bilgisayarı hiç kasmıyor.

NOT : İnternette haber okuyan çoğu kişi bilir geçen aylarda adobe reader bilgisayarı en çok kasan programlar arasına girmişti.Gerçektende öyle benim bilgisayarımı en çok kasan programları başında geliyordu.Bende yeni bir arayış içine girdim ve adobenin yerine yeni bir alternatif buldum.Tabiki bu foxit readar.Açamadğı hiç bir dosya yok.Şuanda pc imde yüklü ve kullanıyorum.Denemnizi kesinlikle tavsiye ederim...

http://www.foxitsoftware.com/pdf/reader_2/down_reader.htm

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakikaten en hızlı pdf okuyucu program, adobe bazen çok can sıkıcı oluyor.

pirimera

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi akşamlar arkadaşım bu bize bashettiğin FOXİT READIR nasıl acaba iyimi kötümü benim pc de adobe reardır var acaba o çok kasarmı

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Foxit readeri 4-5 ay kullandım.Türkçeleştirmesi berbat yapılmış.Eğer bilgisayarınız yavaşsa yükleyin ama yavaş değilse daha kaliteli olan adobe reader kullanın.Ben geçen gün adobe readere geri döndüm.Çok sevki yapmışlar :D Sitesinden en yeni sürümü indirin çok hızlı açıyor artık açılış ekranı falan yok..

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foxit kullandigim diger freeware programlarindan biridir. Adobe yüklememe gerek kalmiyor pc ye. Foxit'i install etmeye bile gerek yok, zipi atin bir klasöre bir pdf acarken Foxit'i varsayilan program olarak ayarlayin rahatca ve cabucak pdf leri okuyun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5