İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.fr uzantılı alan adları hakkında üç soru

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlamak istediğim bir proje için .fr uzantılı bir alan adına ihtiyacım var ama iki konuda bilgim az:

1. .fr uzantılı alan adlarını nereden alabilirim?
2. Bizim .com.tr uzantısında olduğu gibi evrak işleri falan var mı?
3. Bir yerlerde okumuştum, benim alan adımı isteyen bir Fransız vatandaşı sorgusuz sualsiz kendi üstüne alabiliyormuş. İnandırıcı gelmedi ama elbet bir gerçeklik payı vardır. Var mı?

Bu konularda bana yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla pek bilgim yok ama 3. madde sacma geldi olamaz ole sey sen al domaını bi yere getir adam üstüne alsın yok ya

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.ovh.com 'dan alabilirsin, ama fransizca dilini secerek.

Başlamak istediğim bir proje için .fr uzantılı bir alan adına ihtiyacım var ama iki konuda bilgim az:

1. .fr uzantılı alan adlarını nereden alabilirim?
2. Bizim .com.tr uzantısında olduğu gibi evrak işleri falan var mı?
3. Bir yerlerde okumuştum, benim alan adımı isteyen bir Fransız vatandaşı sorgusuz sualsiz kendi üstüne alabiliyormuş. İnandırıcı gelmedi ama elbet bir gerçeklik payı vardır. Var mı?

Bu konularda bana yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi