İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Free Hosting Template

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Daha önce satmak için başlık açmıştım. Tabikide beklediğim gibi satılmadı. Ama referans olarak fazlasıyla zararını kurtardı:p Tasarım boş boş durucağına paylaşmakta fayda var.
Tasarım Photshopta hazırlanmıştır. Html ve css ile kullanılabilir hale getirilmiştir. Anasayfa ve iç sayfa olmak üzere 2 farklı tasarım vardır. İç sayfaları istediğiniz kadar çoğalta bilirsiniz. Psd dosyasıda .rar ın içindedir.
Bunun gibi elimde kalan diğer tasarımların psd lerini kendi sitemden bulabilirsiniz ilgi görürse onlarıda html çevirebilirim
Demo: Xdesign// Premium Hosting Demo
Hosting template download: http://cakirx.com/hosting/hosting.rar
Alternatif Rapid Linki: RapidShare: 1-Click Webhosting
Diğer psd tasarımlar: cakirx
hostingtemplate.jpg

• Like
Reactions: Neo

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Guzel bir calisma olmus. Hizmete acmanda cok hos bir davranis. Tebrikler.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tasarım yaparken benim için belli dönem atlama çalışmaları oluyor bu onlardan birisidir. Tasarımlarım bu yaptığım çalışmadan önce ve sonra olarak ikiye ayrılıyordu. Tabi bunu yaptıktan sonra 3 -4 tane daha geldi geçti bunun gibi.

isteyen istediğini yapabilir tasarıma herhangi bir istek ve koşul yoktur. İsterse bi üste başlık açıp satabilir :p

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
teşekkurler cakirx guzel ve hoş bir temlateye benziyor :)

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi açılmıyor. Gerçi konu açılalı çok olmuş ama. Güncellersen minnettar kalıcaz.

exelans0738

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşşekkürler

güzel bir çalışma olmuş ellerinize saglık....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5