İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Freebitcoin ile kazanç

hissan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

***2013'ten beri kullanıyorum bu siteyi, ödemelerinde sıkıntı hiç yaşamadım. ptc altına açtım konuyu , tam olarak nereye yazayım bilemedim.
***Öncelikle bitcoin hesabı almak lazım, site direk kayıt olurken size ait olan bir tane veriyor (kayıt olurken "DON'T HAVE A BITCOIN ADDRESS?" i tıklayabilirsiniz) ama bana cep telefonuna 2,55MB lik Bitcoin Wallet uygulamasını indirmek daha mantıklı geldi. Sonuçta bitcoin sadece bu site için değil birçok yerde geçerliliği var, aynı adresinizi heryede kullanabilirsiniz. Logosu aşağıdaki gibidir;
Ads%25C4%25B1z.png

***Saatte 1 kere CLAIM YOUR FREE BTC NOW! ı tıklayıp güvenlik kodunu girdikten sonra "ROLL" tıklanınca alttaki mBTC kadar kazanma şansı veriyor.
Ads%25C4%25B1z.png

***MULTIPLY BTC bölümünde kazandığınız mBTC leri katlama şansınız var.
***Saat başı her "ROLL" işleminde size LOTTERY için 2 bilet kazandırıyor.
***Bu biriken biletlerle haftalık çekilişte biriken hasılatın bir kısmı paylaşılıyor. Şuan 1 BTC yaklaşık 412$ olduğunu düşünürsek aşağıdaki geçen pazarki çekilişin ilk 10 hediye alanları görülüyor, ve 1 hafta boyunca aldıkları biletlerin sayısı. 1. yaklaşık 917 dolar kazandı. Bana bu süreçte 1 kere 7. 1 kere 10.luk çıktı. Herkesin şansına tabi.
Ads%25C4%25B1z.png

***İsterseniz siteye banner koyup reklam da verebilirsiniz, banner ı yükledikten sonra 0.01 BTC yi reklam bölümüne aktardığınızda çalışıyor.
Site Linkim -->> http://freebitco.in/?r=396361

İyi kazançlar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5