İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FREELANCE ÇALIŞACAK TERCÜMANLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İNGİLİZCE - ALMANCA -FRANSIZCA -RUSÇA -İTALYANCA - İSPANYOLCA - PORTEKİZCE - UKRAYNACA - YUNANCA ARAPÇA - ÇEVİRİ YAPABİLECEK FREELANCE TERCÜMANLAR ARANIYOR.

elcharro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iYİ GÜNLER
BEN MERİN ÜNİVERSİTESİ ALMANCA MÜTERCİM TERCÜMANLIK 3. SINIF ÖĞRENCİYİM
DİLSEL YETİLERİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN AMANYADA KALDIM VE BELLİ İŞLER YAPTIM, DEĞİŞİK ALANLARDA ÇEVİRİ YAPTIM (KÜLTÜREL, GÜNLÜK YAŞAM, SEYEHAT, TURİZM VE DAHASI) ALMANCA-İNGİLİZCE-İNGİLİZCE ALMANCA METİNLERDE ÇEVİRDİM KISA HİKAYELER, GAZETE METİNLERİ..
İNGİLİZCE TÜRKÇEYE İSE ALMANYADA BİR KREŞDE KISA EĞİTİM METİNLERİ ÇEVİRDİM
EĞİTİMİM KAPSAMINDAYSA HEMEN HEMEN HERGÜN ÇEVİRYLE İÇİÇEYİM.
AYRICA BELİRTMEK İSTERİM Kİ ÇEVİRİ YAPMAK HER YABANCI DİL BİLENİN YAPABİLECEĞİ BİR İŞ DEĞİLDİR. ÇEVİRİ BİLİMSEL, TEKNİK ÇEVİRİSEL KURALLARLARDAN YOKSUN OLANLAR FORMAT EKSİKLİKLERİ , KÜLTÜREL EKSİKLİKLER VE DAHA BİR SÜRÜ AKSAMALAR YAPABİLİR
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
İLYAS KARATAŞ
email adresi

[email protected]

[email protected]

[email protected]

sürekli ulaşılabilecek telefon numarası

05417203057

abrogans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
Ben Mehmet Solakoglu.Dokuz Eylül Uni, Almanca öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim.4 sene Avusturya'da yaşadım bu sene eğitimimi bitiryorum ve öğretmenlik dışında bir iş istiyorum.Çeviriyle yakından ilgileniyorum ve bu işi yapmak istiyorum.Almanca-türkçe çeviri işleriniz için bana e-mail adresimden uşaşabilirsiniz.''[email protected]''

Saygılarımla,Mehmet Solakoglu

Oguzbr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İNGİLİZCE - ALMANCA -FRANSIZCA -RUSÇA -İTALYANCA - İSPANYOLCA - PORTEKİZCE - UKRAYNACA - YUNANCA ARAPÇA - ÇEVİRİ YAPABİLECEK FREELANCE TERCÜMANLAR ARANIYOR.
Portekizceyi anadilim gibi konusuyorum halen yurt disinda yasiyorum ankaradan bazi tercume burolari icin calismisligim var.irtibat numaram.0553432265610-055349227705-0553491298580 [email protected]

mari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ileri derecede rusya ukraynca ve türkçe konuşup yazabiliyorum

serdarulg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler ingilizce , almanca ve ispanyolca'dan türkçeye çeviri yapıyorum
serdarulg.blogspot.com da bu ülke gazetelerinden türkçeye çevirdiğim makaleler bulunmaktadır.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Konu 3 yıl önce açılmış. Lütfen geçerliliği bulunmayan eski konuları gereksiz yere güncellemeyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5