İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Freelancer Script'i Yazabilecek Arkadaşlar Aranıyor....

nukeremo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://products.cogzidel.com/rbs/

Linkdeki demo gibi bir script yazdırmayı düşünüyorum arkadaşlar.Bu konuda bana yardım edebilecek arkadaşlar referansları ile birlik de pm atsın.

Scripte gelince ,php olacak ve güvenliği ile önce çıkan bir script olmalı. Tasarım olarak linkdeki demo adres birebir alına bilir şimdilik şuanda template tasarımına ben başladım modul yerlerin vs demo dakinden çok faklı olmayacak sadece görüntüsü biraz daha şık ve sade olacak.Site içerisinde kullanıcının kendi hesabı olacak yani paypal hesabı ile bağlantı içerisinde olacak ve sadece paypal ile alışveriş yapacak.

Fiyat olarak bir şey söylememin şuanda mantıklı olmadığını düşünüyorum bu işi en iyi şekilde yapacak olan arkadaş fiyatı belirlerse daha iyi olacaktır.

Kolay Gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5