İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Freelancer TASARIMCILAR Buraya!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk etapta 50 adet web sitesi yaptırılacak, kaç gündür maaşlı personel olarak tasarımcılar arıyorum bir allahın kulu ulaşmadı r10dan , aklıma freelance için şöyle bir çözüm geldi.

Tasarımların her biri e-ticaret sitelerim için kullanılacak olup hepsi ortalama 5-8 arası alt sayfaya sahiptir.

Zamanım çok kısıtlı işim çok acil, o nedenle yaptıracağım tasarımlar için çeşitli şartlarım olacak.

**-Site başı 200Ytl ödenecektir.Ödemelerin 'tamamı' iş tesliminde yapılır.
**-Başlanan her tasarım 7 günde (çok özel durumda maksimum 10 günde) teslim edilmelidir.
**-Alınan işe anında başlanmalı ve her günün sonunda tasarımcı arkadaşın belirttiği ya da bize ait bir domaine yapılan siteyi takip etmek amacıyla yüklenmelidir. Bu sayede hem istenilen çizgide gitmeyen tasarımlar en başından değiştirilmiş olur hem de bir hareketlilik göremediğimiz tasarım işlerini vakit kaybetmeden başka birine paslama imkanı buluruz.. Şu an için en önemli hadise vakit benim için.
**-Basma kalıp dört köşe kenar sıradan bir tasarım ile ilgilenmiyorum, modern, günümüz çizgisini yansıtan, ürün alımı için siteye giren müşteriye güven aşılayan bir görsellik ve şık tasarım olmalı.. R10da harika işler çıkaran tasarımcılar var,tarif ettiğimle ne demek istediğimi anlamışlardır eminim.

İşinin profesyoneli olup sürat ile kaliteli işler çıkarana yeni siteler vermeye devam ederim.

Birçok referansınızı içeren bir pm ile bana ulaşmanızı bekliyorum..

Saygılar..

starmemoli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar üstad.ben freelance web tasarımı yapabilirim.sen konuşları belirle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5