freewalle den şikayetçiyim

seenturk

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Ocak 2016
Mesajlar
22
Reaction score
0
*** Arkadaşlar freewalle beni hem 650 tl.dolandırdı hemde teamviewer bilgisayarlara uzaktan erişim programını ve google arama çubuğunun yanına eklediği alexa sıra gösterici ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini kullanarak bilgisayarımdan bilgilerimi çaldı. başkasının canı yanmasın. freewalle dolandırıcıdır. bu eleman kul hakkı yemiştir. Yüce Allah kul hakkı yiyenlere cennet kapıları kapalıdır buyurmuştur. ***
 

freewalle

0
Yasakli Uye
Katılım
10 Mayıs 2008
Mesajlar
319
Reaction score
3
Konum
eses
teamweaver programıyla sizin bilgisayarınıza 1 kere vbulletin işlemlerini öğretebilmek için girdim gözünüzün önünde gösterilecekleri gösterdim kapattım programı çıktım eğer dünyada teamweaver programıyla ki sizin onay vermeniz gerkiyor bağlantıya dosya çekiliyorsa bilgi çekiliyorsa bana istediğiniz davayı açın ama şuan bu yatığınız iftira yazışmalarımızı herkesle paylaşacağım.

ayrıca bana telefonu kapatıyorsun demişsiniz telefonum 1 kere bile kapanmadı arama dökümanlarını bana ve forumlara bilhassa mahkemeye delil olarak sunmanızı istiyorum herkes yaptığının bedelini öder ve ödeyecektirde.
 

freewalle

0
Yasakli Uye
Katılım
10 Mayıs 2008
Mesajlar
319
Reaction score
3
Konum
eses
alexa rank toolbarı burada kullanmayan yoktur eklentiyi biraz araştırın isterseniz töbe yarabbim ya nelerle uğraşıyoruz
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst