İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FreeWaLLe Nicki İle İlgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
S.a. Freewalle nickine 1 hafta boyunca flood yapıldığı için ceza verilmiştir diye ban atılmış flood yaptıgımı sanmıyorum nedenini öğrenebilirmiyim?

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Flood mu kusura bakmayın ama reklam yada küfür yazmadım ki konuya 3 kere yorum yolladım kuralları okuyorum şimdi

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Flood mu kusura bakmayın ama reklam yada küfür yazmadım ki konuya 3 kere yorum yolladım kuralları okuyorum şimdi

Kuralları bir okuyun. Uzatmanın mânâsı yok Kurallarda ne dediğinide yazayım ben size..

3-) Flood ardarda mesaj yazmaktır ve konuyu üste çıkarma amaçlı yapılmaktadır. Bu olay forum düzenini bozduğu için flood yapmak yasaktır. (2 mesaj ardarda bazı durumlarda hoş görülebilir.) Ceza = 1 gün uzaklaştırma. Tekrarında ise Ceza = 1 hafta uzaklaştırma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5