freewalle teamviewer programını kullanarak bilgisayardan bilgi çalıyor.

seenturk

0
İyinet Üyesi
Katılım
10 Ocak 2016
Mesajlar
22
Reaction score
0
***ÇOK ÖNEMLİ***
arkadaşlar freewalle tarafından daha önceki yazılarımı görmüşsünüzdür 650 tl.dolandırıldım. Bununlada yetinmeyip benim bu konular hakkındaki bilgisizliğimden yararlanarak kendisine ftp'den dosya yüklemenin nasıl olduğunu sorduğumda söylemekle anlıyamıyacağımı bilgisayarıma teamviewer programını yüklememi söyledi.(Bu program karşı tarafa bilgisayarı açma programıymış) ondan sonra google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini yükledi. ondan satın aldığım vbulletin hesabıma ve bana kurduğu forumumun admin panelime girememeye başlayınca freewalle tarafından dolandırıldığımı anladım. Ben Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam şeklinde yazılar yazdığımda teamviewer programı bilgisayarımda kapalı olmasına rağmen google arama çubuğumun yanına uzaktan erişimle eklediği alexa sıra gösterme ve web sitesi reklamlarını göstermeme eklentilerini uzaktan erişimle kaldırmış. Yani bilgisayarıma uzaktan erişimi hala devam ediyormuş. Bilgisayarımdan bilgilerimden ne kadarını çaldığı hakkında bir fikrim yok. 22 Mayıs Pazartesi saat 11:00' e kadar süre verdim. Kendisine ödediğim 650 tl.yi iade etmezse "Bilişim Suçu ve Nitelikli Dolandırıcılıktan" Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunucam. Kendisine mesleğimi söyledim. Ne kadar kanıtları silerse silsin bilişimci polis arkadaşlar mutlaka ortaya çıkarıyor. Para miktarı büyük hayatta peşini bırakmam.
 

freewalle

0
Yasakli Uye
Katılım
10 Mayıs 2008
Mesajlar
319
Reaction score
3
Konum
eses
teamweaver programıyla sizin bilgisayarınıza 1 kere vbulletin işlemlerini öğretebilmek için girdim gözünüzün önünde gösterilecekleri gösterdim kapattım programı çıktım eğer dünyada teamweaver programıyla ki sizin onay vermeniz gerkiyor bağlantıya dosya çekiliyorsa bilgi çekiliyorsa bana istediğiniz davayı açın ama şuan bu yatığınız iftira yazışmalarımızı herkesle paylaşacağım
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst