İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FREEWALLE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucasoz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Burada böyle bir konuyu yazmak istemezdim fakat freewalle güvenimi ve iyi niyetimi su istimal etti ve 150 lira için kul hakkına girmeyi tercih etti.

Bana verdiği hizmeti 280 TL ye verdiğini forumda ilan etmesine rağmen ben kendisine 400 TL ücret gönderdim. Bunun karşılığında kendisi bana lisanslı vb. 4.2.2 forum kurulumu yaptı. Ardından kendisinden rica ettim metro theme diye bir premium tema ile premium iconlar beğendim beğendim ben parasını sana göndersem benim için alır mısın diye. Alırım dedi 150 TL ücretini gönderdim, bana metro theme diye bir tema kurdu.. temayı editledi ölçtü biçti bir kalıba soktu. orjinaline benzetti. ancak renk değiştirme barı eksikti. ben bunu firma yetikileleri ile yazışmamda belirttim kendileri bunun üzerine bana yardımcı olmaları için temayı satın aldığınız üye ismi ile giriş yapınız dediler. bende freewalle ile giriş yaptırttım emreye freewalle üye isminin yanında purcased yazmıyordu. ben bu noktada işe uyandım fakat freewalle beni hem facebooktan hem watsuptan engellemiş.diğer kanaldan mesajlarıma ise cevap vermiyor.

Değermiydi 150 TL için buna tenezzül etmeye?

burada örnek ödemeyi yaptıktan sonra destek isteyen bir kullanıcı görüyoruz nikinin yanında purchased yazıyor
fKhJvpYQ

burada ürünü lisansına sahip misiniz diye soruyorlar freewalle bana satın aldığını söylediği kullanıcı adının yanında purcased yazmıyor
niImi9ED

sonra ben konuya açıklık getiriyorum
tdOMb3ws

dosyaların bulunduğu klasörü n resmini atıyorum
I’m sorry to say but it looks like you was deceived by somebody. We never had any files like “validator.php” in our theme package. The package looks like a pirated one. So we can’t help you until you get your licensed theme copy. bana birisi tarafından dolandırdığımı söylüyorlar o kişide zaten malum kişi emre çelik freewalle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5