İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

freewebdot.com

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben burdan ücretsiz linux server aldım ama .htaccess dosyaları yüklenmiyor neden acaba?
bir de phpden de anlamam .htaccess dosyaları ne işe yarar db dosyası mı oluyor bunlar?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosya nasıl yüklenmiyor dosyanın yüklendiğinimi görmüyorsun yoksa herhangi bi şekilde olmadıgından emin olabiliyormusun??

çünkü hatırladıgım kadarıyla yüklenmemiş görüyordum ama yüklenmiş oluyordu...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yükleniyor gözüküyor ve yüklenmesi tamamlanıyor ama hosta baktığımda .htaccess diye bir dosya gözükmüyor?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende freewebdot kullanıyorum windoesda sorun yok ama linux bilgileriyle ftp ye bağlanamıyorum neden acaba?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
LUGAS' Alıntı:
yükleniyor gözüküyor ve yüklenmesi tamamlanıyor ama hosta baktığımda .htaccess diye bir dosya gözükmüyor?
her ftp programı .htaccess dosyasını göstermez. crystal ftp yi deneyebilirsin.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya freewebdot kullanan arkadaşlar benim sorum başka acaba adsense reklamlarınız çıkıyomu bu hostda

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
redbaron' Alıntı:
ya freewebdot kullanan benim sorum başka acaba adsense reklamlarınız çıkıyomu bu hostda

walla çıkmasına çıkıyor ama bek bi icraatı yok hani:)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.htaccess dosyasını yüklediğim halde freewebdot sanıyorum ki desteklemiyor.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kadaslar ben buraya yükledigim dosyaları explorerda nasıl cağırıcam hostta:lin1.freewebdot.com yazıyor ama hangi adresi yazarsam o dosyalar gelir???

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sitename.com/dosya klasörü/dosya

ayrıca arkadaşlar .com dışındaki herhangi bir domain için bedeva hizmet alabilen varmı ben .com uzantılı olmayan (paralı) bir kaç domainimi yönlendirdim ve onlar iin hesap açtım ftpye dosyaları attkdan sonra farkettimki.. siteye ulaşiılamıyor herhangi bir şekilde hiç host yokmuş gibi ortada... (domainler gen.tr)

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gen.tr domainlere host açtığımda ben de aynı sorun ile karşılaştım. Forumlarında hatayı söylediğinizde en kısa sürede düzeltiyorlar.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LUGAS' Alıntı:
kadaslar ben buraya yükledigim dosyaları explorerda nasıl cağırıcam hostta:lin1.freewebdot.com yazıyor ama hangi adresi yazarsam o dosyalar gelir???

hayır onu sormadım ben godaddyden aldım domainimi ücretli şekilde ben freewebdot'a yüklediklerimi nasıl çağırırsam gelir diyorum yada ücretli domainimi nasıl freewebdottaki hostuma yönlendirebilirim

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dns ayarları var üyelik açıp site ekle dersen mailine gelicek olan bilgilerde ayarlaman greken dnslr veriliyor diye hatırlıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5