İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

freewebdot patladı mı?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar

galiba bu forumda görmüştüm arkadaşlardan biri freewebdot diye bir yeri önermişti .com uzantılı domainlere ücretsiz alan veriyordu..belli sınırlarda tabi bence gayet güzeldi ama şu an ne onlara ne benim siteye ulaşılabiliyor?bilgisi olan var mı?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah Allah benimkiler açılmıyor forumdan kullnana birinin daha açılmıyor ve en ilginci belki de bende problem var freewebdot.com da açılmıyor:(

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haaa buarada galiba oranın birde paralı hostingi var ben ücretsizi kullanıyordum..hemen hemen 2 gündür açılmıyor

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wolerine bu arada seviye.net salihk mixoyun.com açılmıyor ...freewebdot.com mu yoksa?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet freewebdot patlamamış:) sorun bendeymiş...sağolsun wolerine çok yardımcı oldu...bende freewebdot ve diğer barındıran sitelere ulaşamıyorum ama gizliweb.com dan açılıyor bu neden olabilir? yardımcı olursanız sevinirim...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende şuan sorunsuz ulaşabiliyorum geçmiş olsun herkese teşekkürler...
özellikle wolerine

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki bu freewebdot php yi desteklediğini söylüyor ama php scripti install.php ile açtığımızda hata veriyor kendi forumlarındada sağolsunlar cevap vermiyorlar..
bilen var mı
?

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oranın forumlarına yaz.. yada mysql1.freewebdot.com dan girip sql yuklerek calıstırabilirsin

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paralı hostumu bırakıp geçicem sanırım (tabi bunda sitemin host edildiği makineye bağlanamamamda bi etken)

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
paralı hostumu bırakıp geçicem sanırım (tabi bunda sitemin host edildiği makineye bağlanamamamda bi etken)
freewebdot a mı geçicen?

bu arada foruma yazdım ama günlerce cavap yazmıyorlar...hiçbişey anlamadım....

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaww arkadaşlar problemi buldum galiba:( utanıyorum
server ıwindoes işaretlemişim ya....

bu arada linu a nereden çevireceğim...ben bulamadım yoksa tekrar mı kayıt yaptırmalıyım ..

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xxxx' Alıntı:
yaww problemi buldum galiba:( utanıyorum
server ıwindoes işaretlemişim ya....

bu arada linu a nereden çevireceğim...ben bulamadım yoksa tekrar mı kayıt yaptırmalıyım ..

ne kadar çok hata yapmışsın yaaa

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi