İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ft.ntvspor.net Çok güzel :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yanlış anladım kusura bakma, bende de 4 takım var :D
bu arada küçük bir hile buldum iyide işe yarıyor :)

paylaşsan bizlerle fena olmaz dimi :p

bu arada selim seninle aynı gruptayız biliyosun dimi :p

Bu rakip kim diye ajan göndereceksen parana yazık o paranın yarısını bana havale et ben sana maçı vereyim :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
3 galibiyet 1 beraberlik
Sarget senle maçımız 27.07.2008 pazar günü ben yarın yedek takımı süreyim sahaya :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
3 galibiyet 1 beraberlik te bende var 2 takımım lider bir takım 2 nci bir takım ise orta sıralarda. dur bakim selim seninle hangi gruptayız ve hangi takımıma karşı mücadele vereceksin :p

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Takımda cezalı, sakat çok, senin maça kadar bi iki takviye lazım
takım gücün 750 den aşağıysa karşıma çıkma ezerim :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Taktik belli sen bugün segah ile berabere kalacaksın, ben yenecem, pazar günüde seni yenip liderliğe yükselecem :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Taktik belli sen bugün segah ile berabere kalacaksın, ben yenecem, pazar günüde seni yenip liderliğe yükselecem
SargeT berabere kaldın bende yendim, plan şimdilik işliyor.Yarın seni yenip lider olucam :D
4 te 4

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
SargeT berabere kaldın bende yendim, plan şimdilik işliyor.Yarın seni yenip lider olucam :D

Valla doğru konuşmak gerekirse yarın işim çok zor, fikstürden benim maçın durumuna bakarsan neden olduğunu anlarsın klübüde 3 tane sakat ve cezalı vardı bugün onlara iki kişi daha eklendi, takım çıkartamıyorum sahaya :s

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yılın ilk derbisine 3 saat ve 15 dakika kaldı
Rakibi analiz ettim son taktikleride verdim :D SatgeT takımı geceden hazırlamış :)
Para kazanmak istiyorsan maç bilet fiyatlarını iyice fırlat nasıl olsa stad dolacak (8 otobüs geliyoruz :p )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5