İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ftp sifresini calmak kolay mi??

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba akradaslar adamin biri kafayi takmis bana sanirim.once adsense hesabimi daha sonra haebr sitemin ce simdi de yeni actigim su sitemi calmis ve knedi sitesini yuklemis ftpten.

www.scriptdunyasi.net benim yeni sitem.

yardimlarinizi bekliyom
ne yapmam gerek???

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aslında kolay fakat bu açığın olduğu sunucuları bulmak zor deneme yanılmayla olur biraz sunucunuzun açığını tespit edip kapatırsanız sorun çözüle bilir

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hostingi amerikadan aldim. turkiyeden aldigimda da ayni sorun oldu.ayni kisi tarafindan

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tamam tesekkur ederim.Amerikadakine mail attim.Turkiyedeki ise virus olabilir dedi bana ftp sifresini degistirme mi onerdi?

ByCookie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Açıkla veya virüsle alakası yok. Yabancı heker sitelerinde bulunan ücretsiz bir programla her türlü ftp şifresini 6 dakikada kırmak mümkün ve bu aralar çok popülerleşti ,adamda muhtemelen bunu kullanıyor.Eğer şifrenizde klavye kombinasyonları ile oluşturulan ACII karakterler kullanırsanız program şifrenizi bulamıyor.

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Açıkla veya virüsle alakası yok. Yabancı heker sitelerinde bulunan ücretsiz bir programla her türlü ftp şifresini 6 dakikada kırmak mümkün ve bu aralar çok popülerleşti ,adamda muhtemelen bunu kullanıyor.Eğer şifrenizde klavye kombinasyonları ile oluşturulan ACII karakterler kullanırsanız program şifrenizi bulamıyor.

Desene lamer bir sitemin bilgilerine ulaşsa aynı ip üzerindeki tüm sitelerime elini kolunu sallaya sallaya girecek. Tüm sitelerde aynı şifreyi kullanıyorum.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Harflerin sayısal karşılıkları bununla ilgili bilgi paylaşayım ben

Ekleme: Umarım işinize yarar kitap tan tarattım
8621.jpg

8640.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Arkadaşlar kimse elini sallayarak açık olmadan sunuculara giremez , şifrenizi bulamaz.Ya bilgisayarınızda trojen vardır yada çok dandik şifre giriyorsunuzdur.

ab12345 diye şifreyi program bulur evet.Ona önlem olarakta zaten sunucularda birden fazla fake denmede kilitlenir eğer öyle değilse olan bir sunucuya geçin.

Kısacası hatayı bilgisayarında ara.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi