İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fttpde Dosyaların İkişer Tane olması

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fttpde Dosyalarım 2 şer tane olmuş her birindenyedek atarken sanırım yanlıslık yapmışım bunun zararı ne olur bır kere google sıtemı ındexlemıyor.

dizinde eror.log dosya olusmus ve ıcınde hatalar yer alıyor bu çift olmus dosyaları tek eskisi gibi nasıl yapabılırım silerekmi yoksa başka yöntemi varmı arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı şimdiden hepınıze teşekkur edıyorum.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
aynı isimli dosyalar bir klasörde olamaz diye biliyorum.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İe'den ftp girişlerde zaman zaman böyle olabiliyor ve f5 yapınca düzeliyordu. Sorun aynı mı bilemiyorum

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun fttp de hocam dosyalar 2şer tane olmus farklı klasor de oluyor bu yüzden index almıyor bazen. şimdi wp-content ıcınde wp-admin olmuş yani dizinden farklı olarak orada üstüne atarken yazma yerıne sanırım yenıyse yaz ısaretlemısım oyle olmus aynı klasorleri sildim ama gene hatalar olabilir. şimdi çözüm olarak ne öneriyorsnuz ne yapmam gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5