İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Full donanımlı 9 adet Wordpress haber, video, biyografi ve download botu - 2015'e özel fiyat

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bot için bir şey demiyorum. Fakat böyle botlarla sitelerden içerik çekerseniz. Çok yüklü miktarda para cezaları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma

kaderimse_24

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bot için bir şey demiyorum. Fakat böyle botlarla sitelerden içerik çekerseniz. Çok yüklü miktarda para cezaları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Küçük bir hatırlatma

ona dikkat ederek yapildi zaten botlar. Acunn, Haberler, TRTHaber vs.. kaynak belirttikçe herhangi bir telif sıkıntısı yasatmiyorlar.

Özellikle haberler.com'un ajanslara bunun için fazla ücret dediğini dahi biliyorum.

Linkli kaynak oldukça hiçbir sıkıntı olmayacaktır. En azından 7 yıldır bende olmadı...

Hatirlatma için tesekkürler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi