İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Full Özelliklli Joomla Kuracak

yavuzata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bana istediğim gibi bir joomla kuracak biri varmı varsa pm göndersin

SpectacuLaR_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda ilk mesajım bu konuya gelsin.

full içerik derken tam olarak ne istediğini ayrıntılarla burdan belirtirsen webmasterlar neyi yapıp neyi yapamayacaklarına karar verebilecek,sende her gelene derdini anlatmak zorunda kalmayacaksın. senin gibi joomla projesi olan diğer arkadaslarda fikir sahibi olur.

yavuzata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım e-kolay , erenet gibi büyük portal içinde hereşy olucak işte haber,komedi,şiir,aşkisevgi,e-kart,download, vs. vs. daha birçok şey verdiğim site adresleri gibi sayfanın ortasında bloklar şeklinde olmasını istiyorum son eklenen yeni eklenenler vs. gibi umarım anlatabilmişimdir kardeş

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
arkadaşım e-kolay , erenet gibi büyük portal içinde hereşy olucak işte haber,komedi,şiir,aşkisevgi,e-kart,download, vs. vs. daha birçok şey verdiğim site adresleri gibi sayfanın ortasında bloklar şeklinde olmasını istiyorum son eklenen yeni eklenenler vs. gibi umarım anlatabilmişimdir kardeş

Forumda SARGET nickli kişiyle görüş, istediğin türde joomla sistemi senin istediğin şekilde hazırlayabilir. Sen yeterki paradan haber ver :)

yavuzata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar yokmu? çok uçuk rakamlar isteyen var anlatamadım galiba ben siteyi baştan kodlatmıcam hazır sitenin modullerini panelden bi kaç tıklama ile yapılıcak bilsem kendim yaparım yada öğretecek biri varmı domain host verebilirim şimdiden tşkler arkadaşlar yardımlarınızı b ekliyorum..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar yokmu? çok uçuk rakamlar isteyen var anlatamadım galiba ben siteyi baştan kodlatmıcam hazır sitenin modullerini panelden bi kaç tıklama ile yapılıcak bilsem kendim yaparım yada öğretecek biri varmı domain host verebilirim şimdiden tşkler arkadaşlar yardımlarınızı b ekliyorum..

Sıfırdan joomla kurulum, eklenti kurulumları, modül düzenleri + bölüm+kategori + menülerin oluşturulması + tema düzenleme logo tasarım + seo

+ Nasıl verimli bir şekilde kullanabilirsiniz ipuçları

Yukarda yazmış olduğum teklif için fiyat isetrseniz

sarget [at] gmail.com

adresine Fiyat Teklifi başlıklı bir mail atınız.

yavuz126

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekle Kardes Yardımcı Olabilrim

s.a arkdasım sana yardımcı olabilirim mail
Mail sİLİNMİSTİR

GökhanHT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek(et)desahost.com 3 yılık joomlacıyım uzman sayılırım görüşelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi