İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FULLTR.NET Çekilişi :2 Kişiye Uploaded.To Premium / 1 Kişiye 1 Aylık tivibu Standart

sncr_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gift-Book.jpg
Merhaba Arkadaşlar , Sizlere FULLTR.NET 'in Çekilişinden Bahsetmek istiyorum.

FULLTR
'de Makale Yayınlamak Hiç Bukadar Zevkli Olmamıştı FULLTR.NET'e Makalelerinizi Gönderin. Çekiliş Hakkı Kazanın , Üstelik Hediyeler 1 Tane Değil 2 Tane Değil Tam 3 Tane Hediyemiz var. Hemen Çekiliş Kurallarından ve Hediyelerden Bahsetmek istiyorum..

Çekiliş Kuralları ;

- Makaleler Kesinlikle Özgün Olacak Başka Bir Yerden c/p Yasaktır.
- Cinsellik Hariç Herhangi Bir Konuda Olabilir. ( Öneri; Program , Oyun , Film , Webmaster , Teknoloji )
- 2,3 Cümlelik Makaleler Kabul Edilmemektedir. Bu Konuda Bir Sınır Getirilmesini Doğru Bulmadığımızdan Kesin Bir Sayı Söylemeyi Doğru Bulmuyoruz. Oyüzden Lütfen Çok Kısa Makaleler Göndermeyin.
-Çekiliş 100 Kişi Tamamlanınca Yapılacaktır. Ramdom.Org Üzerinden , Video Kaydına Alınarak Yapılacaktır.

Hediyeler ;

1.) Tivubu 1 Aylık Standart Plus Üyeliği
2.) 1 Aylık Uploaded.TO Premium Üyeliği
3.) 1 Aylık Uploaded.TO Premium Üyeliği

HADİ DURMA SENDE KATIL ÇEKİLİŞE !

Gerekli Linkler ;

FULLTR.Net'e üye Değilseniz Üye Olmak için

FULLTR.Net'e üyeyseniz Direk Konu Açmak için Burdan.
Makalenizi Gönderdikten Sonra Makale Başlığıyla Birlikte Çekiliş Duyuru Konusuna Yorum Atarak Çekilişe Katılabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞ DUYURUSU LİNKİ : http://www.fulltr.net/1118-fulltrnet...aboneligi.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5