İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Fun Sitesi ve Adsense

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Fun sitesinden Adsense'den en iyi şekilde nasıl faydanabilirim.
Değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

Robinyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok hoppala bi giriş yaptın hadi hayırlısı, tavsiyelerin durumu nedir bilmiyorum ancak reklam programını önerebilirsin fun sitelerde.

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aktiflik mailim ondan geldi anca giriş yapabildim:)Teşekkürler yorum için.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fun sitesi nedir eğer eğlence sitesi diyosan "eğlence" kelimesini kullan yok değil hayran sitesi ise o fun değil "fan".. deli oluyorum bu hatayı görünce...

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fun sitesi nedir eğer eğlence sitesi diyosan "eğlence" kelimesini kullan yok değil hayran sitesi ise o fun değil "fan".. deli oluyorum bu hatayı görünce...

Türkçe yerine ingilizce tercih edilince hata yapmak kolay oluyor. tercihten önce en azından biraz ingilizce öğrenmek lazım.

eğlence veya hayran siteleri farketmez. tasarım, reklam yerleşimi önemlidir. ziyaretçi sayısını artırmak ayrı bir konudur. sözcük kasarak değerli reklamları çıkarmaya çalışmaksa hesabı yasaklatmak için en iyi yöntemdir.

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oncelikle uye ile dalga gececeginize hatasini hosgoru ile karsilayipta yorum yapin!!

"Lord-Montrey" ilk once reklam dizilislerin cok iyi olmali sitede bununla ilgili bi konu var... buyur link http://forum.iyinet.com/google-adsense/87890-adsense-demolari.html

ikinci olarakta google amcanin verdigi kurallara uy gerisini google amcaya birak kazanan sen olursun ;)

ama "Starsailor" dedigi gibi sozcuk kasarak degerli reklamlari ortaya cikarmaya calisma yoksa direk ban sebebi belki domaini bile banlaya bilirler cunku google aptal degil ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5