İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Functional Admin Panel ( Admin panel tasarimi )

KintaRo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, bir arkadaşımın yaptığı admin paneli üyeliği olmadığı için ben duyurmak durumundayım. Umarım yanlış bir durum oluşmaz. Konunun muhattabı ben değilim mesajın sonunda sorularınız için msn adresini bulabilirsiniz. Panel html & javascript ile yapilmis oldugundan demo link vermiyor arkadaşım. Demo için vs. kendisine msnden ulaşabilirsiniz.

adminpanelloginliststyle1.jpg

facebox.jpg

adminpanel1.jpg

adminpanelformstyle2.jpg

adminpanelliststyle1.jpg

Merhabalar,
Hazırlamış olduğum yönetici panelini sizlere sunmaktan çok mutluyum.
Web programlama işleriyle uğraşanlar bilirler, orjinal tasarıma sahip bir yönetici paneli bulmak kolay değildir çünkü yaptığınız alışveriş scripti, haber sitesi, dernek sitesi veya herhangi bir yazılımda yönetim tarafı da bulunur ve müşteriler sitelerini buradan yönetirler.Müşterilerin paneli kolay anlayabilmesi çok önemlidir, aksi halde müşteri paneli kullanamazsa sık sık sizinle irtibata geçerek sizi meşgul eder.Bu hem sizin hemde müşterinin sevmediği bir durumdur.Bu yüzden kullanışlı arayüze sahip bir yönetici paneli olmazsa olmazdır.

Sıfırdan bir yönetici paneli hazırlatmaya kalktığınızda ödeyeceğiniz tasarım ücreti ve XHTML dönüştürme ücreti oldukça yüksektir, neredeyse projenizden alacağınız ücretin dörtte birini feda edersiniz.
Functional Admin Panel ile büyük paralar ödemeden her türlü projenizde kullanabileceğiniz bir panel tasarımına kavuşursunuz, projelerinize kolayca entegre ederek hem zamandan hemde kesenizden tasarruf edersiniz.Böylece müşterilerinize kolay anlaşılabilir ve estetik bir yönetim ekranı sunabilirsiniz.

Özellikleri;
Panel tamamen XHTML-CSS üzerine kuruludur.
Jquery kütüphanesi kullanılmıştır.
Kodlarken sık sık yorum satırı kullanmaya özen gösterdim.
Alışveriş,otel,haber portalı, köy dernek, firma tanıtım, ürün yönetimi yazılımlarınıza kolayca entegre edebilirsiniz.
Tasarım tamamen kendi çizimimdir, orjinaldir.
Satın aldığınızda tasarımın herşeyine sahip olursunuz.Size sadece yazılımınıza entegre etmek kalır.
Uyumlu tarayıcılar IE 7, IE 8, Firefox 3.5 +, Chrome, Opera

Ücreti : 20 TL

İletişim : [email protected] (MSN)

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
oldukça hoş görünüyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi