İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

futbol federasyonunun resmi sitesi hakkında

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site Türkiye Futbol Federasyonu'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Türkiye Futbol Federasyonu web sitesinde yayınlanan animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.

Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.

Futbol Federasyonunun resmi sitesinden (tff.org.tr)kaynak gösterilerek haber yapsak sorun olurmu acaba?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz

cevabın burada yatıyor, mail atabilirsiniz

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elektronik posta veya telefon ile iletişime geçilmeli ve gerekli olan bilgiler edinilmeli. Sadece bunu söyleyebilirim...

ogk17

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kaynak gösterdikden sonra bi sorun olmayacağı kaanatindeyim

sedat5453

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler arkadaşlar izin alınması gerektiği kanatindeyim bende mail adreslerini sitede bulamadım telefon etmek gerek sanırım şu ana kadar kaynak göstererek 10 15 haberlerini yayınladım inş bi sorun çıkmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5