İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Futbol Makaleleri Yazılır

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Selamlar... 3 yıldır kendime ait bir futbol blogum var, yazıların kaliteli olacağından emin olabilirsiniz. Referans olarak blogumda bulunan yaklaşık 300 yazıyı ve çeşitli yerlerden iş aldığım 2-3 kişiyi gösterebilirim, hepsi memnun kaldılar.

blog adresim şu: http://zarifhareketler.blogspot.com/

Eskisi kadar sık yazamıyorum, fakat geriye doğru giderseniz yazıları kontrol edebilirsiniz.

Makalelerde alt kelime sınırı 250'dir, üst kelime sınırı yoktur; yazıyı istediğim yerde bitirir, ekstra ücret talep etmem.

Not: Genellikle güncel yazılar yazma taraftarıyım. Yani futbol hakkında genel şeyler yaz, 2-3 hafta sonra da güncelliğini korusun şeklinde talep olursa zorlanırım. Çünkü sürekli genel yazılar yazamam, olan biten üzerine yazmak istiyorum. Maçlar, transferler, olaylar vs.

Ücret yazı başına 2 TL'dir. Parayı iş bitiminde alabilirim, sıkıntı yoktur.

Ödeme şekli İş Bankası, Ziraat Bankası ve Misli.com

İletişim: Özel mesaj, konu altı ve [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5