İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

FX MultiPoster - vB,SMF,MyBB,PhpBB sadece 50 TL

xfabsx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Bu konuda FX MultiPoster'ı tanıtcağım ve satışa çıkartacağım. Gerekli bilgilere bu konudan ulaşabilirsiniz.

Ne işe yarıyor?
Script, sizin eklediğiniz site(leri)nize otomaik olarak konu açıyor.

Ne için kullanabilirim?
•Tek tıkla onlarca, yüzlerce konuyu uğraşmadan açmak..
•Sitenizin tanıtımını yapacaksanız veya site tanıtım işiyle uğraşıyorsanız tek tık ile onlarca, yüzlerce foruma aynı konuyu uğramadan açabilirsiniz.
•Uploading işi ile uğraşıyorsanız, linklerinizi aynı anda birden foruma gönderebilirsiniz.

Hangi forumlarda kullanabilirim?
Şuanlık vBulletin, SMF, MyBB ve PhpBB için kullanabilirsiniz. v2'yi çıkarmak için üşenmekten vazgeçtiğimizde birkaç sistem daha eklenebilir :)

Sadece post atmak mı?
Malesef ki değil :) Yolladığınız konuları açan profillerinizin avatarlarını ve imzalarını panelden düzenleyebilirsiniz :)

Nasıl kullanılıyor?
Birkaç madde ile anlatmak istiyorum.
1- Kategori belirleyin.
2- Sitenizi ekleyin.
3- Postunuzu aynı anda birçok siteye yollayın :)

Sadece düzyazı mı?
Editörde bulunan istediğiniz kodları kullanabilirsiniz. , , gibi yazı biçimi kodları yanında , [IMG] gibi kodlarıda kullanmanız ...//www.r10.net/members/48719-emrex.html"]EmreX'e ulaşabilirsiniz :)

Demo için öm atınız.

Dipnot : Şuan deneme sürüm kodluyorum :) istek olursa aylık 10 tl kullanım olacak şekilde ayarlayabiliriz :) iyi çalışmalar

Güvenebilir miyim : http://www.r10.net/script-satisi/88...smfmybbphpbb-sadece-50-tl.html#post1065995518

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi