İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

G’Blog – Firma Tanıtım scripti yardım

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar scriptle ilgili sorunum var bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım istemek için bu konuyu açıyorum.
Scripti bir ay önce sorunsuz kurdum çalıştırdım bir hafta önce bir arkadaşa ftp şifresini verdim birşey eklemesi için siteyi ortadan kaldırdı tamamen sağolsun:)
yedekte olmadığı için en baştan tekrar kurdum ftp ile dosyaları siteye attım gerekli db oluşturdum. phpmyadminden sql dosyasını gönderdim. site sorunsuz açılıyor fakat site.com/admin girişinden yönetici girişi yapamıyorum. kullanıcı adı ve şifresi admin olmasına rağmen kabul etmiyor • Hatalı bilgiler! uyarısı veriyor.. sql dosyasındaki admin dosyasındanda kontrol ettim kullanıcı adı ve şifreyi fakat giremiyorum.. Bu konuda bilgili arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

Gblog firma scripti

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Yokmu gerçekten bu konuda bilgi sahibi olan.? Bedava uğraşmam diyorsanız ücretli'de olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5