İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

G Mail'e Uye Oldum Ama Anlamadım!

T

TGP

Misafir
Gmail'e uye oldum. Uye olurken mail adresi istiyor. Ve login olurkende mail adresi istiyor. [email protected] gibi...

Ben simdi birisine gmail'deki mail adresimi nasıl vericem. Bana cok sacma geldi gmail...

Yahoo bana gore bir numara...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Login olurken sadece kullanici adini yazman yeterli. Üye olurken istemesinin sebebide Sifre hatirlatma gibi konularda kullanmaktir. Alternatif email olarak ister ve opsiyoneldir.

[email protected] diye verebilirsin mail adresini.

S

Sorusor.ORG

Misafir
biliyorum o şekilde de giriş yapar. ama "dont match" in anlamı "eşleşmedi" gibi bi şey oluo yani girdiğin kullanıcı adı ile şifre birbirini tutmuyor.

S

Skeleton

Misafir
Sorusor.ORG' Alıntı:
yanlış kullanıcı adı veya şifre girdin demektir. kullanıcı adı olarak "[email protected]" girmelisin.

üstteki kalın fontlu kısım yanlış.

TGP' Alıntı:
Username and password do not match. (You provided [email protected])

Bu hatanin anlami nedir peki?

Türkçe meali şudur:
"Kullanıcı adı ve parola birbirini tutmuyor (Girdiğiniz kullanıcı adı [email protected])"

Yani, [email protected] kullanıcı adındaki @gmail.com ekine gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5